Gulliver utazásai

Gulliver utazásai

Gulliver's Travels
szune40

Chris O'Dowd

Lemuel Gulliver utazási íróként kap megbízást a Bermudákon, de végül Lilliput szigetén köt ki, ahol az apró lakosok fölé magasodik.

(nagymarti82)

Rendező: Rob Letterman
Premier (HU): 2011.02.03. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2020.04.07 Artemisia

legújabb vélemény a nap véleménye

Stílus- és korelemek kavalkádja

Szórakoztató film, keverednek benne az egymástól elütő stílus- és korelemek, emiatt eléggé fonák a hangulata, de mégis működik. Az alapvetően fennkölt, drámai művet egy modern amerikai vígjátékba csomagolja, az eszményi, az emberi erkölcs és társada... Teljes kritika

2017.04.18 indingo

Olyan Black Jack humorú film. Kikapcsolódásnak szerintem teljesen megfelel. Nem egy eget verő alkotás, amin lerágod a körmeidet és napokig gondolkodsz a tanulságán.

2017.03.10 GedyPapa

Még Jack Black se tudott mit kihozni ebből a filmből, vagy éppen miatta lett rossz? Magam se tudom, de az biztos, hogy számomra volt kínos végignézni az agóniáját a szereplőknek..

2018.08.09 Norbert93 Nézhetetlen

Ezt a filmet nem szabadott volna elkészíteni. A pocsék színész és véletlenül sem vicces Jack Black csak megkoronázza a könyv meggyalázását. Borzalmas film.

2017.10.21 Bazzzsi

Nem olyan rossz ez! Aki egy picit is szereti a meséket az biztosan élvezni fogja, mert újra gyereknek érezheti magát. Helyes és helyenként vicces történet Black Jackkel.

Emily Blunt és James Corden első közös filmje, melyet a 2014-es Vadregény követett.Szerző: Artemisia

Emily Blunt és a filmbéli édesanyját alakító Catharine Tate között csak 14 év a korkülönbség.Szerző: Artemisia

Sarah Michelle Gellar neve is felmerült Mary hercegnő szerepére.Szerző: dulkap

Horatio szerepét eredetileg Taylor Lautnernek szánták a készítők, de a producerek megváltoztatták a koncepciót, amihez már túl fiatalnak tartották a színészt. Ezután kapta meg a szerepet Jason Segel.Szerző: dulkap