Ha/Ver

Kick-Ass

2021.02.09 Eastern79

Tini akció

Matthew Vaughn már többször bebizonyította, hogy az akció a kisujjában van, és hát amit a kis Chloe művel a vásznon, az valami pazar. Dinamikus, őrült akciók és egy anti-szuperhős sztori teszi felejthetetlen élménnyé.

2016.08.07 mamiéstöti2

Szuperhősös filmnek nagyon gyenge lenne, de egy paródiának elmegy. Sok poén van benne, de a legtöbbet már elsütötték itt-ott, kicsit olyan, mintha egy fagyizóba minden ízből kérnénk egy evőkanálnyit a kehelybe.

Inkább vicces, mint szuperhősös. De az a baj, hogy viccesnek meg gyenge. Zagyvalék és bugyuta tartalom gyenge színészi teljesítménnyel, csak ennyire értékelhető. Sőt, talán még túl is áraztam kissé. Unalmas és giccses.

2017.04.17 indingo

Rájöttem, hogy én azokat a szuperhősös filmeket szeretem, ahol esetlen a hős és kicsit emberibb vagy, ha nem is igazán tudja feldolgozni a szuperhős létet. Kicsit itt is ezt éreztem, ezért bírtam.

2017.08.30 Deku

Eszméletlenül lehangoló lett ez a film, gondolok itt arra, hogy a történet eleve kutyafarkát sem ért. Nagyon lapos és szerethetetlen volt. Pedig nagyon várós film volt de nem hozta a vártakat.

2017.03.07 GedyPapa

Kiváló, fanyar humorral apelláló film, ami érdemes a többszöri megnézésre is akár. Érdekes a cselekmény és olyan komikus a szereplőválasztás, hogy az már nagyon jóvá teszi őket.

2019.07.31 Ms. Akárki

Nem egy tipikus szuperhős film, az biztos. Nincs is túl vidám vége, de ez nem feltétlenül baj, csak az a gond, hogy így nem feltétlen gyerekfilm, pedig a történetben és a többi elemében inkább tinis film. Choe Grace Moretz most is kitett magáért. Imádtam.

2018.08.08 Norbert93

Különös, de mégis érdekes; vicces, de morbid paródiája a szuperhősfilmeknek. Azt a kultuszt amiatt annyian megláttak benne, sajnos nekem nem sikerült, de ettől függetlenül élveztem a filmet és nem volt unalmas a játékidő.

2020.10.21 Bazzzsi

Kicsit kifigurázza a szuperhősös filmeket. Nekem tetszett, jó volt a kis csaj, és vicces a történet.

2017.07.31 Lonka

Tetszett a film, olyan paródia jellege van, ők sem veszik komolyan magukat. Ezek a színes cuccok....... Furcsa volt, hogy Chloë Grace Moretz itt még mennyire kislány.

2016.11.18 MKristijan

Új szuperhősöket hoz be a mai világunkba. Ilyen "hősökkel" még korábban nem találkozhattunk. Első megtekintésre le voltam döbbenve :D

2017.12.10 Greeta

Kicsit szembe köpi a szuperhősös filmeket. Nekem bejött a története nem egy szokványos sztori, a hibátlan világmegváltókról. A humora is megfelelő volt.

2018.10.20 Csillagpor

Szórakoztató volt de többet vártam volna a filmtől. Pont a főszereplő sráccal volt bajom. A többi karakter nagyon jó volt de így rontott az egész film élményén. Érdekes és furcsa képregényfilm volt. Nem olyan mint a többi tucatfilm az biztos. Látványvilág, zene csillagos ötös.

2016.05.10 wooderman

Én még ilyen gyenge filmet sosem láttam. Ugyan próbálnak humorosak lenni, de még ez a próbálkozás is szánalmasan sikerült.Se vicces, se izgalmas,se jo,se szép. Végig szenvedtem, de soha többet!