Hacsi, a leghűségesebb barát

Hachi: A Dog's Tale

2022.11.13 picurka

Szomorú és megható kutyás történet. Nem volt rossz, bár kicsit unalmas volt.

2018.08.23 kevelin

a legjobb kutyás film amit valaha (nem teljesen) láttam ugyanis képtelen vagyok zokogás nélkül egyben végignézni, szóval csak részletekben sikerült. aki túlérzékeny szerintem kerülje el vagy egy olyan pillanatában nézze meg amikor nem hal bele asírá... Több

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Szép és megható film

Szinte sosem szoktam sírni filmeken, de a végén majdnem “összejött”. A történet nyilván nem túl nagy szám, mivel egy kutyáról szól, viszont a kutya-ember viszonyt jól mutatja be.

2022.03.25 KCintia

Érzelmileg kikészít!

Egy kutyás film, ami kifacsarja a végén a lelkedet is. Adott a történet, mint mindig: Van egy kiskutyánk, aki egy szerető gazda tulajdonában van, stb. A kis akita ragaszkodik hozzá, mindennap megvárja a vonatát, és ez így megy a történetben tovább és tovább. Amikor nem jön a gazdi többet a vonattal, Hacsi akkor is hűséges és várja (na ez az a rész, amitől már jöhetnek a könnyek). Engem levett a lábamról, imádtam az egészet, és könnyekkel küzdtem. Szerintem ennyire film még soha nem érintett meg.

2017.01.21 Gigi

Szívfacsaró, de gyönyörű történet. Nem csak kutyásoknak ajánlom, hanem bárkinek, aki szívesen néz valódi érzésekről, hűségről szóló érzelmekkel teli filmet.

2017.04.18 bgnz367

Az egyik kedvenc drámám. Nagyon szeretem amúgy is a japán kultúrát amihez ugye jön az akita inu. Ez a történet pedig szívfacsaróan gyönyörű, pasi létemre is könnyedén megtud könnyeztetni.

2017.08.07 moviewer

Nagyon szép film, igazán megható és megrendítő a története. A filmnek nem a nagy sztori, vagy az izgalmas csavarok a fő erősségei. Akik ezeket keresik, ne ezt nézzék. Amiben viszont kimagasló, az a rendkívüli érzelmi töltet. Ha valami meghatóra vágysz, ez a te filmed.

2017.05.30 vivikejencikelara

Richard Gere egyik legjobb alakítása. Gyönyörű az egész film. A végén nagyon meghatódtam és azt hiszem nem vagyok egyedül. Mindenkinek ajánlom megnézni , nem csak kutyásoknak!

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Csodálatos szép film, aminek az utolsó fel óráját zokogva bőgtem végig. R Gerenek remekül áll ez a szerep, az a kutya pedig, awwwww. Nem hiszem el, h van olyan ember, aki könnyek nélkül tudja végignézni. 10/10 mindenkinek kötelezővé tenném.

2017.01.30 Gábor Rózsa

kb 10 haverral együtt néztük meg a filmet. a 10-ből 7-en sírtak a végén. A 7 nagy vagány középiskolás síró fiúkkal megtöltött szoba jól leírja ezt a filmet. Megható kedves és szeretetteljest film.

2015.01.28 Laci000

Egy nagyszerű film, ember és kutya barátságáról,hűségéről.

2018.07.06 oneminute

Nagyon megható film. Szem nem marad szárazon. Egy igaz történeten alapuló film az állatok feltétlen szeretetéről. Ilyen kapcsolat csak egy kutya és ember között lehetséges. Szép, de szomorú történet.

2018.12.09 Elkoo

Nagyszerű film és egyben megható történet is,illetve a film mellett szól,hogy igaz történeten alapszik.A történetben megmutatkozik ki is igazából az ember igaz barátja.

2016.04.29 Bogi

Talán a világ legérzelmesebb állatos filmje ez. Mindenképpen látnia kell minden állatbarátnak, vagy akár nem állatbarátnak is. Egyszerűen tökéletes, pláne hogy folyton ott motoszkál a gondolataink hátterében a film közben, hogy ez egy megtörtént esem... Több