Hacsi, a leghűségesebb barát

Hachi: A Dog's Tale

2015.04.19 KeriPeti

Egy nagyon szép és megható film a Hacsi. Gyönyörű és megható végkifejlettel, pláne úgy, hogy tudjuk, hogy minden igaz történet. No persze nem úgy, mint a horror-filmeknél, hanem tényleg. Szerintem nagyon nehéz nem elérzékenyülni rajta.

2017.12.14 nagysar

Nem szeretem amúgy az állatos filmeket, de ez a kutya-gazdi kapcsolatot feldolgozó és amúgy valós eseményeken alapuló film azonnal belopta magát a szívembe. Száraz szemmel sajnos nem tudom végignézni :(

2015.06.29 Mócii

Egyszerűen fantasztikus ez a film! És az, hogy igaz történeten alapul, hihetetlen! Imádom az egészet, a színészek nagyszerűek, a kutya pedig, nem is találok rá szavakat! KIVÁLÓ!!

2015.06.15 AESB

Imádnivaló film, ami bemutatja, hogy milyen egy IGAZI barát. Hihetetlen, hogy mire képes egy kutya... és ez igaz történeten alapul! Fantasztikus film, újra és újra megríkat!

2015.02.10 RobThe10

Gyönyörű film! Akárhányszor nézem könnybelábad a szemem! Sírós kategória.. :)

2015.12.12 vinetty93

Igazi kis családi film amit nagyon sokan képesek szeretni. Én mint kutyabarát csak méginkább tudtam értékelni a filmet mert könnyen átérződik az amit mutatni akar a film. A lehető legjobb barátról szól akit ember kaphat és nagyon eltalálták az érzéseket.

2015.09.12 Meeroz21

Ez csodás. Odáig voltam meg vissza. Nagyon tetszett a film, profi alkotás, teljesen átéreztem azt a hangulatot, amit megteremtett a film. Ez pedig elengedhetetlen egy ilyen film szempontjából. Tökéletes lett a maga módján.

2015.11.01 FilmesPéter

Szerintem ezt a filmet mindenki megnézheti, függetlenül h van-e kutyája v nincs. Nagyon jó film, igaz történet alapján. És persze aki ezen nem érzékenyül el, annak baj van az érzelmi intelligáncieájával... nagyon megható.

Oké hogy minden kutya hűséges, de nem hiszem hogy mindegyik ennyire mint Hachi :) Nagyon aranyos kutyus és a történet elég szomorú lett a végére azért megérdemel Hachi egy pacsit azért amit tett :)

2015.01.27 krissz001124

Ez a film az amit megsirattam. Egy igazbarátról és a hüségról szól. Amikor belegondolok hogy miylen érzés lehet Hacsinak.... Könybelábad a szemem. Nagyon jó film. És igaztörténet!!!

2016.02.19 The queen

Csodálatos film, csodálatos történettel. Ezt a filmet sok nő és férfi könnyes szemmel nézte végig, akár idős akár fiatal. Érzelem dús és nagyon megható!

2019.01.02 MissFortune

Ez egy fergeteges, megható film. Az ember és az állat igaz barátságáról. Nagyon nagy kutya barát vagyok, nekem nagyon tetszett:)

2015.02.14 Anrael

A kutya hűség mintapéldájának bemutatása. Érzelmekkel teli film.

2015.01.28 encike

Egyszerûen hihetetlen ez a film/ez a történet. Õszintén szólva nem merem újra megnézni de szerintem nem is szükséges. Olyan hatást gyakorol az emberre és olyan mély érzelmeket kelt hogy a hideg is kiráz hacsak belegondolok is.és ezt az érzést nem felejti egyhamar az ember.. megjegyezném: a sírás garantált.