Hacsi, a leghűségesebb barát

Hachi: A Dog's Tale

2016.02.21 Dooo

Ez a film tuti hogy arra hajaz, hogy megsirassa a nézőit. A történet maga szép, a kutyák hűségéről mindent elárul, ugyanakkor nekem kicsit sokáig tartott a film vége.

2015.03.29 kissnora39

Nekem is volt egy kiskutyám, sajnos elhúnyt. Hasonlított Hachi-ra. De ez a film.. Rengetegszer láttam már, de amikor tudom hogy az a rész jön, már elkezdek sírni.

2017.09.08 petra013

Ha sírni szeretnék, de valahogy elakadnak a könnyeim, ez a film biztosan utat ereszt nekik. Még nem történt meg hogy sírás nélkül sikerüljön végignéznem. Persze nem ez az elsődleges szempont, hanem a történet. Teljesen beleszerettem.

2015.06.17 qbex

Mindig is kedvenceim voltak a kutyusok, de ezután nem is tudom, mit mondjak. Akit nem érint meg ez a film, annak nincs se lelke, se szíve. Nagyon sírós film. A fantasztikus szereplőgárda pedig felteszi rá a koronát.

2015.03.12 szcsaba1994

Minden idők legszomorúbb filmje. Nem volt még egy film, amin annyira sírtam volna, mint ezen, gyakorlatilag a film közepétől kezdve a sírás határán (vagy már azon is túl) voltam. Általában ez negatívum lenne nálam, de nem ennél a filmnél. Hachiko megérdemli, hogy minél több ember megismerje a történetét, te se hagyd ki!

2016.04.27 Csaba Lendvai

Senki ne úgy üljön le ehhez a filmhez (mint én), hogy : najónézzünkvalamit. Nem hittem volna, hogy ilyen érzelmeket ki tud váltani belőlem ez a ragyogó alkotás. Az egyyik legmeghatóbb film, amit valaha láttam, és én, aki a látványfilmeket is preferál... Több

2020.10.29 Levi23

Nagyon jó film volt. Durva, hogy igazából is megtörtént. Egyik kedvenc filmem.

2016.05.27 lizuka

Milyen régen láttam ez 100 pont!

2020.01.30 Edit858

Nagyon megindito egy film,tobbszor is megneztem es a vegen meg meg is sirattam.Szuper!!!!

2015.09.01 ditke888

Borzasztóan vontatott film, "kissé" hatásvadász, kutyu aranyos, alapsztori jó, igaztörténet de nem egy 1.5 órás filmnek való.