Hacsi, a leghűségesebb barát

Hachi: A Dog's Tale

2024.01.09 drg0602

Ez egy nagyon aranyos film, amely megmutatja, mennyi szeretet van a kutyusokban. Nekem is van kutyám, és eszméletlenül tud szeretni, imád engem és a családtagjaimat is. Egy biztos, nagyon jó kutyás dráma, amely igaz történet alapján készült, simán többször nézhető alkotás. Értékelés: 10/10.

2017.12.02 indingo

Egy kellemes történetű igaz sztorit bemutató film. Érdekes, hogy az állatoknál mennyire berögződik bizonyos mozzanat. Az én macskáim pontosan tudják, hogy mikor jövök a munkából és már várnak a kapu előtt.

2020.01.10 Timon

Az egyik legmeghatóbb drámai történet, amit eddig láttam. Szinte minden snittjében érezni lehet a film lelkét, kellemesen erős drámai atmoszférája átjárja teljes egészében. 10/10

2022.03.28 Klauka89

A Hachiko egy igaz történet alapján készült film egy akita fajtájú kutyáról, aki 1923-ban született Japánban, és mindennap kiment a Shibuya vasútállomásra gazdája elé. Miután gazdája, a professzor úr tragikus hirtelenséggel elhunyt, és egy nap nem me... Több

2015.05.04 ZeroHero

Szerintem nem csak annak eri meg megnezni, akinek volt/van kutyaja, hanem annak is, aki tervezi h kutyatartova valjon. Ez a film mindent elmond arrol, hogy mire is szamithat az ember. A kutyaban soha nem fogsz csalodni, nem fog elhagyni, megbantani..... Több

2016.05.22 Yosihiro

remek film csak ajánlani tudom. Itt megmutatkoszik a kutya és az emberi mivolt közötti kapcsolat és az hogy nem vagyunk egyformák . A film igazán szivbemarkoló tehát ajánlom mindnekinek nem fog unatkozni :)

2017.07.08 Deku

Nagyon megindító és szerethető film. Nagyon érzékletesen és szépen mutatja be, hogy milyen kötelék alakulhat ki a kutya és ember között. Elválaszthatatlan barátságról szól mely a síron túl is tart. Nem lehet könnyek nélkül kibírni.

2017.10.13 Lamboh

Valamivel gyengébb, és csöppet erőltetettebb, mint az eredeti japán változat, de ettől még ez is nagy kedvencem. Igazából nem tudok rá rossz dolgokat mondani, csak akkor ha az eredetihez hasonlítom, azt viszont nem akarom. Jó film, de Én inkább a japánt ajánlom azoknak, akik ismerkedni akarnak Hachi történetével.

2019.05.23 MP170506

Gyönyörű film, ami igaz történet alapul. Nagyon megható és megindító, hogy egy kutya mennyire tud ragaszkodni az emberhez, mennyire hűséges a gazdájához.

2019.05.05 Ms. Akárki

Rendkívül megható és érzelmes történet mert ő a kutya és az ember kötődését is barátságát foglalja magába. Nagyon megható ahogy a kutya mennyi évig várta a gazdáját pedig az már nem élt. És az is hogy a környékbeliek hogy tekintettek az állatra és mi... Több

2016.01.17 beero88

Ez a film tele van érzelemmel és nagyon szépen bemutatja az ember-kutya viszonyt, hogy mennyire is tud mély lenni. Sok embernek lenne mit tanulnia ebből a filmből.

2015.01.30 Dodi

Nagyszerű film, megható és megdöbbentő mire képes egy igaz barát!

2019.07.29 Greeta

Érdekes, hogy egy állat mennyire emberibb tud lenni mint egy-egy ember. Remek film, az egyik kedvencem Richard Geretől.

2019.04.06 MidoD7

Az egyik legszívszorítóbb történet. Színészileg és rendezői vágások tekintetében is remekelt az alkotás. Látványban is kiváló, úgyhogy szerettem. Teljesen rendben van, ajánlom mindenki számára.