Harry Potter és a Főnix rendje

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2016.10.02 Lost Silver Book

Ebben a részben már tényleg nem néz ki jól a Harry Potter-t alakító Daniel. Ahogy növekszik, úgy veszít szegénykém a szerepnek megfelelő karakteri tulajdonságaiból is. Persze egy idő után mindenki elveszti bájos gyermeki mivoltát, és a történetben is... Több

2017.09.30 koba1996

Életszerű. Nagyon-nagyon életszerű. Amikor közeleg a világvége, mennyivel egyszerűbb a homokba dugni a fejünket, és erre kényszeríteni mindenki mást is.

2016.07.29 Homer

Imádtam mindig is a Harry Potter filmeket amióta csak az eszemet tudom, de ettől a résztől kezdve szerintem már nem gyerekeknek való. Egyfolytában hullanak a szereplők, mint a legyek és egyszerűen túl sötét az egész világ, lehangoló.

2015.06.20 neeta92

Jól mondta Rowling. Lesznek olyanok akik nem szeretik majd a Harry Potter sorozatot és így van jól mert kellenek ezek az emberek ahhoz hogy legyenek olyanok akik szeretik. Én végig szerettem a könyvet és a filmeket egyaránt. Ez a rész csupa akció és nagyon jól eltalált jelenetek halmaza.

2015.06.16 Miss Rika

Rengeteg szerethető karakter a már jól megszokottak és néhány új is. Pl.: Tonks-ot nagyon eltalálták, pont mintha a könyvből lépett volna ki. Egyszerűen fenomenális volt ez a rész is.

2015.06.19 szune40

Hihetetlen mértékben nőtt a sorozat. Itt kezdődik el érződni, hogy nem babra megy a játék. Imádtam az egész filmet nagyon jól el volt találva mind látványban mind zenében. A szereplőkre szerintem továbbra sincs panasz.

2016.08.17 Macskínó

A főnix rendje könyvben szerintem elég gyengére sikeredett, viszont a lényeget egész jól átmentették a filmbe ami tetszett. Elég terjedelmes a könyv maga, így szerintem jól visszaadja az élményt, talán jobban is mint a könyv mert az unalmas út/ sztori kereső részek nincsenek benne.

Ez is nagyon jól,sikerült,sok epikus csata jelenetett tartalmaz,az előzőtt szerintem,túl szárnyalta,egyszerűen nagyszerű, csak nagyon sajnálom Sirius-t,

2016.02.09 bviki

Talán ez egyik legjobb rész. Itt már kellően elkezdődött a sötét hangulat amit remekül bemutatnak. A végén nagyon jó az akció a jó és rossz oldal csatája na meg Dumbledorék.

2017.01.07 des.tiny59

Még nagyon tisztán él bennem az ötödik könyv olvasása, imádtam a karaktereket benne. Nem volt ez másképp a filmben sem. Fantasztikus módon eltalálták mindenkinek a stílusát. Remek volt Tonks akit mással el se tudnék már képzelni és Mordon is aki szem... Több

2015.11.01 Vivi02

Halloweennek pont megfelel a film. Aki unatkozik és félni akar nyugodtan megnézheti. Látványos tuti. Vagányak ebben a részben. A csapat munka itt is megmutatkozik, hogy védjék Harryt mint mindig.

2018.01.04 Dius0520

írhatnám, hogy ez a kedvenc részem, de nem tudok dönteni. Siriust nagyon sajnálom, vele lehetett volna talán picit kerekebb a történet, de azért így sem kellett csalódnunk.

2016.02.10 Svastitsd

Nagyon jó film. Néhol kicsit leegyszerűsítették a jeleneteket, de enélkül valószínűleg túl hosszú lett volna a film. Megismerkedhetünk részletesebben is pár új szereplővel.

2015.05.01 Mozi22

Sosem várhatjuk el, hogy egy könyvadaptációs film 100%-ig könyvhű legyen, de a Harry Potter szériákban nem csalódtam. Ha nem is volt könyhű egy- egy résznél vagy kihagytak belőle valamit én nem éreztem a film alatt. Szép munka.