Harry Potter és a Főnix rendje

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2015.05.20 Sissy

Évek óta a kedvenc filmeim a Harry Potter filmek. Imádom a szereplőket. A történet utánozhatatlan! Elképesztő a grafikája. Az biztos, hogy még nagymama koromban is fogom nézni ezeket a filmeket, mert annyira imádom!

2015.08.27 avocados

Sötét a hangulat, megkomolyodott a történet. Rideg és komor atmoszféra lengte körül, mindig lehetett tartani valamitől, végig tartotta a feszültséget, de a könyvet nem tudja megközelíteni.

Szegény Sirius :( Amúgy nagyon f***a a film, nem lóg ki a többi rész közül :D

2015.11.04 Ballerz93

Nagyon jó film, messze az egyik kedvencem. Tökéletesen végig vezet minket a sztorin, amit a készítők kitaláltak és nem éreztem, hogy bárhol is lejtmenetbe kerülne a film. Ajánlom mindenkinek!

2017.10.13 Bogii

Szerintem talán a legjobban sikerült film, köszönhetően Imelda Staunton. Egyszerűen zseniális az a nő, annyira remekül hozta Dolores Umbridge-ot, hogy az valami elképesztő.

2015.04.08 philboy

David Yates véghezvitte az elképzelhetetlent: a Főnix Rendje filmbéli adaptációjával felülmúlta magát a könyvet. A regény ezen része ugyanis nem bővelkedik annyira a mozgalmas, izgalmas helyzetekben, mint a többi, Yates a mozit mégis képes volt igazá... Több

2019.07.04 DracoDormiens

Ez a film valós érzelmek tömkelegét szabadíthatta ránk, ha képesek voltunk átadni magunkat a történéseknek izgalmasra és kidolgozttra sikerült. Teljesen átadta a könyvbeli érzelmek nagy részét is. Ajánlom mindenkinek!

2016.03.26 Yoniki

Hát sokan gondolták úgy, hogy az öt nem lett túl jó, nagyon rövid lett ahhoz képest, hogy a 7 könyv közül ez a leghoszabb. Ez mind igaz, de valamiért én mégis nagyon megszerettem. Bár erősen szerepet játszott az is benne, hogy Luna először jelent meg... Több

2019.03.27 Thirst0626

A sorozat leggyengébb része. Hozzáteszem, szerintem a könyvben is. Umbridge karakterét nem ilyennek képzeltem el. Elviselhetetlen volt a filmben.

2015.01.23 David

Ebben a részben érkezett meg a Harry Potter filmeket leginkább érintő csapás David Yates. Számomra az ő rendezése a könyvhöz képest lapossá tette ezt az izgalmasnak ígérkező részt, kár érte.

2020.02.09 Róbert Gyenes

A Halál ereklyéi mellett ez az egyik legjobb rész. Új karakterek jelennek meg, megismerkedünk a Halálfalókkal, és a Főnix Rendjének tagjaival is.

2017.02.24 borii

Klassz látvány, sok izgalom = egy újabb szuper HP film. Olyan jó mint a többi

2015.02.11 nandiwrc

Számomra a leggyengébb Potter film, unalmas és lassú részekkel teli.

2015.03.31 Bruno

Látványos, jól átgondolt. de nem a legjelesebb a sorozatban Tonks üde színfolt! Mindenesetre így sem tudok mást adni rá, mint öt csillagot, mert teljesen magával ragadott.