Harry Potter és a Főnix rendje

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2016.02.09 doroffee

Én itt fejeztem be a Harry Potter-filmek nézését, mert nem tetszett, amit ezzel a filmmel műveltek. Rengeteg logikai malőr volt benne, lexikális hibák (amelyek nem is vitték előre filmes téren sem a filmet, csak arról tanúskodtak, hogy se a forgatókö... Több

2016.05.06 hell.l

Ez a kedvenc filmem a Harry Potter filmek közül. A történet, a látvány és a forgatókönyv nagyon jó lett. A harc is nagyon tetszett.Látványosabbak voltak a varázslatok is,mint az ezt megelőző filmekben.

2016.12.30 trixxy

A széria legtöbb fordulata ebben a részben van, de innentől már inkább felnőtteknek való a képi ábrázolás. Izgalmas és látványos, de inkább sok helyen már félelmetes lett. A harcos jelenetek nagyon jók, vicces is időnként, a szereplők m ár lassan felnőttek. Jó kis rész ez is.

2020.08.29 sammy88

Semleges de jó

Ez az a rész amihez nem tudok nagyon véleményt írni. Jó volt, de semmi extra. A végeharc az látványos, Harry hisztije már a könyvben is idegesítő volt, így a filmben se volt másképp. Umridge-et kicsit másképp képzeltem el és a szinkronhang sem az igazi. Míg a könyv olvasása alatt tényleg majd szét vetett az ideg, hogy mekkora egy aljas nőszemély és legszívesebben megvertem volna amiért ilyen igazságtalan, addig ez a film nézésekor annyira nem jött át. Jó jó de menjünk tovább...

2016.09.05 sipiarpi

Komor, sötét. A széria több mint fele elég sötétre sikeredett, ahhoz képest, hogy egy gyerekeknek készült sorozatról beszélünk. Kedvencem Umbridge volt, mivel annyira unszimpatikus volt.

2017.03.12 NorbiP

Elég jó rész, bár nem a legjobb. A vége, mint eddig mindig elég jóra sikerült. Lehet, hogy csak nekem, de úgy érződött, hogy már vége lehetne a szériának.

2017.12.31 authorgirlll

Azt kell mondjam, hogy egyre jobban romlik a színvonala és a történetek érdekessége is ahogy haladunk előre a filmeknél itt már szinte minden elemet ismerünk csak más a környezet és néhánnyal több szereplő halála miatt sírhatunk.

2018.02.04 Mithrel

Az ötödik rész is nagyon könyv-hű. Igaz, így is kihagytak néhány jó jelenetet. A fejlődés sorozat pedig (szerencsére) nem állt meg. Mihelyst elolvastam a könyvet, nagyon vártam, hogy megnézhessem a filmet!Hogy miért? A válasz egyszerű: Luna! Szerencs... Több

2017.05.29 Zoer8993

Akárcsak elődei ez sem hozott számomra bukást így ismét egy varázslatos világba repített el. Ebben a részben pedig már szépen látszik, hogy még a varázslat világa sem csak móka és szórakozás.

2016.02.09 norbi0102

Komolyodik erősen a film mind sztoriban mind látványvilágban. Közelebbi képet kapunk, hogy hova is fog vezetni a történet hisz megtudunk belőle azért ezt azt és a szerelmi rész is megmutatkozik. Nagyon kedveltem és bár én mindegyik részre tudom mondani, újra megnézném bármikor és bármennyiszer.

2016.06.23 postaslaszlo8

Ezt a részt nem tudom hova rakni, nem sok minden történik benne, belemélyülünk a múltban, létrejön az új csapat, de valahogy nem találom meg a hangulatot, de persze alap, ha láttad az eddigi részeket.

2015.06.23 padfoot8925

Fantasztikus ez is. Többször is megtudom nézni. Nemcsak ezt hanem bármelyik másik részt is bármikor. Ilyet ritkán tud elérni nálam egy film. Erre tényleg csak azt lehet mondani, hogy elvarázsolja az embert. Teljesen. :)

2015.07.18 rhamus

Ez az a film volt, amire azt mondom, hogy nem. Tudom sokak nem értették, de számomra nem adta át azt, amit másoknak ezek szerint igen. A szereplőkkel nem lett volna semmi gond, számomra a sztori volt az, ami nem jött át.

2017.10.01 Bibabac

Ennek a filmnek van az egyik legjobb atmoszférája. Misztikus, titokzatos, és komor, mikor melyik kell. A sötétség és félelem végig jelen van a nézőben is, akárcsak a szereplőkben. Szerintem nagyon jól megoldották.