Harry Potter és a Főnix rendje

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2023.09.03 Gamehun638

Könyvben az egyik leghosszabb rész. Sajnálom, hogy több minden is kimaradt a filmből. Innentől kezdett egy picit blockbuster kategóriába esni. Azaz az átlag nézőknek kedveztek, és nem a tartalom volt a lényeg...

A rózsaszín kis törpe hihetetlen szuper kis karakter volt,és a magyar szinkronhang nekem annyira visszatetsző volt,hogy már tetszett. Megint vannak benne újdonságok,és végig izgalomban tart.Potter szerelmes lesz...bonyolódik a történet.

2017.07.11 Deku

Egy részről tetszik, hogy milyen szépen komolyodik a történet másrészről persze hiányoltam belőle sok dolgot amit a könyv átad. Ez persze várható volt így nem rovom fel a filmnek. Szerintem kétségtelenül az egyik lehető legjobb film sorozat.

2017.07.29 Orosz István

Na innentől, indul meg az igazi, és végeláthatatlan küzdelem Voldemort ellen, itt kezdődik főként a részek közötti összefüggés, a sztori nagyon jóra, a film pedig nagyon erősre sikeredett.

2017.03.08 GedyPapa

Az előző rész után már vártam a folytatást és nem kellett csalódnom, hiszen már a számomra is elfogadható komorsággal és komolysággal tudatta a sorozat a felnövekvő főszereplőket, illetve azt, hogy mi is várható a történetvezetés szempontjából. Nem minden olyan barátságos és vidám, ahogy azt sokan elképzelnék.

2018.04.06 Szilonka

Tovább bonyolódik a történet egy titkos renddel. Újabb remek ötlet. Az ötödik részben is tud újat adni a film, nem lesznek elcsépeltek a történések. A hangulata szuper.

2020.09.17 MP170506

A Harry Potter sorozat nagyon jó könyvadoptáció lett. Minden rész tud újat mutatni, minden rész különleges a maga módján. Szerintem egy nézhető, izgalmas alkotás, jó színészekkel.

2019.07.29 Ms. Akárki

Mindig is imádtam az összes Harry Potter részt. A Főnix rendjével kezdett el végérvényesen megindulni más irányba, a végső csata irányába a széria. A jóslat kiderülése után már Harry is tudja, hogy csak ő képest legyőzni Voldemortot.

2019.04.27 Norbert93

Azt hiszem, valamikor itt kezdett el a gyerek Harry Potter komolyodni és felnőttebbé válni, itt lépett ki gyerekkorából és saját árnyékából, mikor Voldemort elevenné és veszélyesebbé vált Harry és mindenki más számára. Itt ért véget a kalandos, felfe... Több

2018.07.26 Norbi

Nagyon beszippantott ez az egész atmoszféra amit a film nyújt. Kezd beindulni az egész, és tetszik, hogy ámbár nem tudtak a könyvből mindent a filmben is megmutatni, ez egy olyan ember számára, aki nem olvasta a könyvet ( barátaim egy része) következetes, élvezetes, és érthető, teljes tud lenni. Ez nem kis teljesítmény.

2019.06.01 kevelin

ez az egyik kedvecn részem és ezt is és a többit is bármennyiszer meg tudom nézni és el tudom olvasni. ezen nőttem fel, rengeteg bölcsesség szeretet, okosság van a filmekben és a történetben. ez egy tipikusan olyan sorozat amit vagy szeret valaki vag... Több

2017.04.18 bgnz367

Az előző részekhez képest igazán sötét és komor hangulatra váltott innentől kezdve. Viszont ezt a sötétséget meg is követelte valahol. Érezteti, hogy már nem babra megy a játék.

2018.10.14 Csillagpor

Egyik kedvencem a sorozatból. Itt kezd végérvényesen sötétedni a történet, így elkezd felnőni a világhoz, ami felé közeledik sajnos Harry...a végső csatához. Nagyon jó. Talán ez lett a legjobban elkészítve a könyv alapján. Akciódús és izgalmas.

2019.01.04 szabomarc

Fura, hogy a leghosszabb könyvből a legrövidebb filmet sikerült összehozni. A könyv mindenféleképpen jobb, ez talán a leggyengébb film nálam a 8 rész közül. Ettől függetlenül szeretem, mivel a világért, amiben játszódik, teljesen odavagyok.