Prédák

Timcsi
Andrew Caldwell
Lauryn Alisa McClain
Katie Stevens

Néhány jóbarát egy kísértetházba látogat, hogy játékból megtapasztalják, mi az igazi félelem. Az éjszaka azonban egy valóságos rémálommá válik, a félelmeik pedig egyáltalán nem megalapozatlanok, hiszen gyilkos veszély leselkedik… Több

Premier (HU): 2019.10.10.
Forgalmazó: Big Bang Media

2023.04.20 harnas1207

Borzalmasan gyenge.

2022.01.05 indingo

Nem mondom, hogy Zs kategória, de egy lerágott csont a története, sok újdonság nem volt benne. Hogy mi miért történt, arra nem kaptunk választ.

Ötlettelen,tele ezerszer látott trükkökkel,poénokkal,snittekkel.Gyenge színészi játék,és unalmasan,élettelenül csordogáló film.Szerintem simán kihagyható!Megnéztem,és gyorsan írok véleményt,míg teljesen el nem felejtem,mivel ezt érdemli.

2019.10.11 HE7EDIK

Egy teljesen átlagos tinihorror ami csak úgy hemzseg a kliséktől.

2021.12.30 Timcsi

Nem voltak igazi karakterek a filmben, alig ismerhettük meg a szereplőket. A történet kicsit unalmas.

A film összbevétele 2 233 978 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 15 564 255 forintot termelt. A hazai mozik összesen 10 446 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az író-rendező páros, Scott Beck és Bryan Woods hetedik közös filmje.Szerző: hp

A Haunt forgatása 2017. októberében és novemberében zajlott Covingtonban, Kentucky államban. Szerző: hp

A film világpremierje 2019. augusztus 8-án volt a Popcorn Frights Festivalon, Fort Lauderdale-ben, Floridában. Szerző: hp

A filmet vegyesen fogadták a kritikusok. A horror jelenleg 65 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2019. szeptember). Szerző: hp

(2020. 04. 07.)
A hangulata és maszkosok miatt pedig bőven az ilyen típusú filmet átlaga fölött teljesítettek a készítők. Szóval nyugodtan tegyetek vele egy próbát, mert veszíteni biztosan nem veszítetek azzal, ha megnézitek. Több

Értékelés: 4.5/10
(2019. 10. 11.)
Érezni benne az ötletet, és valószínűleg jobb rendezői kézben ez nagyot is szólhatott volna. Több

(2019. 10. 11.)
A műfaj kedvelőinek mindenképpen erősen ajánlott látnivaló, ha már Eli Roth rakott bele némi pénzt, Ti is megtehetitek! Csütörtöktől irány a mozi! Több

(2023. 09. 12.)
Megtekintés: Ahogy öregszem, egyre kevesebb a türelmem a horrorfilmekhez, pedig azt gondolom, hogy a kedvenc filmes műfajom. Ez a darab korrekt, de az írók miatt úgy érzem, így ez kevés. Több