Hotel Mumbai
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

pacific22   2020. 03. 08.

Nagyon j rendezés, nálam 8/10! Én szinte végig ott voltam a szállodában és izgultam, hogy mikor találnak meg... Még hosszúnak sem éreztem, pedig este 10 körül kezdtem nézni. Tényleg jó, de csak az olyan nézőknek, akik valóban megbírja nézni a megrendítő, terroristás filmet. Ha nem vagy ilyen inkább ne nézd, mert meg félni fogsz.

indingo   2019. 04. 22.

Hihetetlen, hogy Dev Patel milyen remek filmekben szerepel. Hátborzongató és könyörtelen film, pont, mint az a tett, amit 2008-ban végrehajtottak.

MP170506   2020. 02. 02.

Erős idegzet kell a film megnézéséhez. Engem nagyon megrázott, ha nem tudom, hogy igaz történtet dolgoz fel, akkor is, de így... szörnyű volt belegondolni mit élhettek át az emberek. 2 óra feszült dráma.

Szilonka   2019. 08. 06.

Engem megrázott a film. A terrorizmus nem könnyen emészthető téma. Látványos film.

VvV   2019. 10. 27.

Maga a film remek, de borzalmas volt végig nézni a képkockákat. Megrázó történet.

Anupam Kher
Anupam Kher
Nazanin Boniadi
Dev Patel

A Hotel Mumbai aránytévesztései ellenére megrázó és korrekt feldolgozása a modernkori Indiában elkövetett legsúlyosabb terrorcselekménynek több»

A legfőbb gond, hogy a rendező elsősorban szórakoztatni akar, méghozzá hollywoodi módon, de egy ilyen terrortámadást nem biztos, hogy pont így kellene feldolgozn több»

Ideje volna megreformálni a „megtörtént események alapján” főcímmel induló akciódrámák műfaját. több»