Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2020.10.13 jfruzsi97

Nagyon durva, hogy igaz történeten alapul a film, hogy ez megtörtént. Végig izgalmas, jó megvalósítás. Végig szurkoltam 1-1 szereplőnek.

2019.04.22 indingo

Hihetetlen, hogy Dev Patel milyen remek filmekben szerepel. Hátborzongató és könyörtelen film, pont, mint az a tett, amit 2008-ban végrehajtottak.

2019.08.06 Szilonka

Engem megrázott a film. A terrorizmus nem könnyen emészthető téma. Látványos film.

2020.02.02 MP170506

Erős idegzet kell a film megnézéséhez. Engem nagyon megrázott, ha nem tudom, hogy igaz történtet dolgoz fel, akkor is, de így... szörnyű volt belegondolni mit élhettek át az emberek. 2 óra feszült dráma.

2020.02.24 harnas1207

Nagyon vártam a filmet, de féltem is a tipikus hibáktól. Sejtésem beigazolódott: Egy nem túl ismert igaz és borzalmas történetet kaptunk, giccsekkel és önfényezéssel tarkítva. Hiába a film néhol szándékos önfékezése, egész egyszerűen nem tudták nem ú... Több

2019.10.27 VvV

Maga a film remek, de borzalmas volt végig nézni a képkockákat. Megrázó történet.

2020.02.23 rainman

Legtöbbször az élet írja a legjobb, vagy épp leszörnyűbb sztorikat. Ezeket már csak meg kell filmesíteni. Csak nem mindegy hogyan! Ezúttal egy jobban sikerült darabot láthattam. Feszült és drámai volt. A terroristák fásult, fanatista elszántsága miat... Több

2019.08.06 Greeta

A feszültség nekem sem jött át a film nézése közben. Valahogy nem tudta megteremteni a hangulatot. A színésze játéka jó volt, de ennyi.

2019.04.21 petraszab

Nagyon megrázó film, csak erős idegzetűek nézzék, bár nem a megbotránkoztatás a célja. Nem könnyű ilyen témáról filmet készíteni, de a készítőknek sikerült.

2019.05.17 Artúr

Egy szomorú esemény zseniális feldolgozása.

A megfilmesités meglepően részletgazdag. Percről percre élhetjük át, hogy milyen borzalmakon mentek keresztül az eredeti merénylet résztvevői. Számomra különösen tetszetős volt, hogy a vallási vetület indirekte több színben került megfestésre. A film elgondolkodtató, meghökkentő és akciódús. Vannak borzasztó mókás mondatok, de kicsit mű-dramatikus jelenetek is.

2020.02.15 Di Canio

Átlagos terrorista film azok minden hibájával együtt. Érdekes, hogy egy 18 milliós városban nincs rendes rendőrség se katonaság, egy ekkorra szállodának nincs rendes biztonsági személyzete, stb. A terroristák pedig minden szobát végigjárnak csak éppe... Több

2019.11.24 pj19

Megrázó film.Hitelesen mutatj be azt a szörnyűséget,hogy pár elvetemült fiatal egy téves eszme miatt lemészárolt annyi ember.Dev Patel most is nagyszerű karaktert alakít.Hiteles játékkal,és az utolsó pillanatig feszült helyzettel!Érdemes megnézni!

2020.02.22 BÉLA

Jó film

Igen ez megtörtént. De történhetett volna másként is. ha az indiai fegyveres erők nem lettek volna ilyen impotensek.

2020.03.08 pacific22

Nagyon j rendezés, nálam 8/10! Én szinte végig ott voltam a szállodában és izgultam, hogy mikor találnak meg... Még hosszúnak sem éreztem, pedig este 10 körül kezdtem nézni. Tényleg jó, de csak az olyan nézőknek, akik valóban megbírja nézni a megrend... Több