Hunter Hunter (2020)

Hunter Hunter

Camille Sullivan

BRANTON   2022. 01. 24.

Nem annyira ütős ez...

Az első félóra nagyon rendben volt. A hangulat kellően feszült, izgalmas. Egy jobb fajta thriller addig. Utána még egy ideig talán rendben is lenne, csak feleslegesen kezdett vontatottá válni. A vontatottság után pedig szintén felesleges extrém erőszak a végére. Devon Sawa játéka volt jó egyedül, a többiek inkább Zs kategóriás színészi teljesítményt nyújtottak. Kár érte, mert kiváló egy darabig.

stevepisti   2021. 02. 14.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire kemény vége lesz. Nehéz spoiler nélkül bármit is írni. A színészi játékok teljesen rendben voltak, Nick Stahl megjelenésén teljesen meglepődtem, tetszett a játéka. A képi világ is teljesen rendben volt. Talán egy picit lassan indul be a történet, de mindenképp érdemes kivárni.

BoBamburg   2021. 12. 12.

Nagyon kellemes meglepetés volt számomra a film, mert nem igazán néztem utána, csak belekezdtem. Kellemesen lassú, fojtogató hangulata van, ami nagyon jól áll neki, végig fent tartja az izgalmat és a rejtélyt.

Zénó   2021. 06. 24.

Nagyon gyengusz. Főleg az zavart, hogy az elején a kis csávó felbukkant, aztán eltűnt, majd megint felbukkant, és végül teljesen eltűnt. Megunta és hazament a forgatásról, vagy mi lett vele? Szó sem esik róla.

A Hunter Hunter napokig nem engedi szabadon a néző lelkét, mert nehéz eldönteni, megkaptuk-e a kielégítő befejezést, és a másfél órányi feszültség után feloldozást is érzünk-e valójában, vagy csak az extázis tetőzik. több»