Látlak

I See You

2024.04.24 sawyer

Kiváló

Alapjában véve is elképesztően jó film lenne, de így, hogy a hollywoodi filmek színvonala milyen, azt mondanám, az elmúlt 5 év legjobb filmje számomra.

2020.02.07 Szilonka

Moziban is megállná a helyét a film. Rohadt izgalmas volt, a története egyedi, kiszámíthatatlan.

2020.01.12 indingo

Én látlak, te látsz engem?

Ezt nagyon eltalálták a készítők. Több szálon futnak az események, amelyről a néző mit sem tud. Többször is meg tudott lepni a története olyan eseményekkel, amelyekre nem lehetett számítani. Érdekes kérdéseket is felvet a film, hogy ki a bűnös és ki a tettes, valamint volt-e egyáltalán pozitív szereplő a filmben. Ami még tetszett a filmben, hogy vajon mennyire ismerjük azt az embert, akivel egy fedél alatt élünk. Helen Hunt látott már szebb napokat is.

2020.10.29 BoBamburg

Ahhoz képest, mennyire radar alatt volt a film, meglepően jó. Végig iszonyat izgalmas, amikor az ember kezdi azt hinni, hogy tudja, mi történik, bumm, jön egy plot twist, és minden más megvilágításba kerül. A '19-es horror felhozatalban ott a helye a legjobbak között.

Izgalmas és kiszámíthatatlan film. Nagyon jó koncepció, szuper a történet, és nagyon jó a színészi munka is benne. Totálisan hihetőnek tűnik a film. Helen Hunt arca egy kicsit megöregedett, de játszani még mindig tud. Egy erős thriller.

2020.08.30 Greeta

A tavalyi év meglepetése volt a film, túl nagy reklámot nem kapott. A thriller elemeket remekül hozta, a történet építkezett, és a legvégén is megújult.

2021.04.29 Eastern79

Minőségi feszültség

Adam Randall filmje végig izgalmas, kiszámíthatatlan, feszült, amire rátesz egy lapáttal a remek zenei aláfestés is. Több szálon fut a cselekmény, hogy végül a kibogozhatatlannak tűnő történések értelmet nyerjenek. Helen Hunt kitűnő, mint mindig, de a többi szereplő játékára sem lehet panasz. Komor, feszült, intelligens thriller a legjavából.

2020.04.30 elekm90

Nagyon nagy meglepetés volt számomra, ugyanis előzetesen egy "tizenkettő egy tucat" thrillerre számítottam. Ennek ellenére sokkal többről van szó, egy nagyon fordulatos történet kerekedik ki a végére. Bár nincs minden "miért" megmagyarázva (szerintem... Több

2022.03.29 Caravaggio1978

Ritka jó film, de kevesen látták

Eleinte egy pszichotikus horror és thriller benyomását kelti, de a végére már valóságosabb és felkavaróbb lesz bárminél. A film felépítése roppant okos, kezdeti bizonytalanságot szépen felülírja a forgatókönyv agyafúrtsága, melynek hatására nagyokat pislogsz majd a történet második felében... A brutálisan jól megcsavart történet meglepetésemre mindent megmagyarázott a film második felében, csak épp nem úgy, mint azt általában megszokhattam a hasonlónak mondható alkotásokban. Egy teljesen új értelmet nyert végeredményt láthatunk majd. Igazándiból nagyon sokan gondoljátok majd azt, hogy láttam már ezer ilyen történetet, de ezt nézd meg, nem követi az ilyen filmek megszokott lépéseit.

2020.07.26 stevepisti

Fordulatos, kiszámíthatatlan

Nekem nagyon tetszett, fordulatos, kiszámíthatatlan. Teljesen más irányba tereli a néző gondolatait, a lehetséges megoldáshoz, mint ami valójában történik. A második felétől lehet csak kapiskálni, hogy itt másról lesz szó, mint amit eddig sejtettünk. És még a vége felé sem lehetett igazán tudni, hogy a valódi gyilkost sikerül-e "lebuktatni". Erősen ajánlom a thrillerfilm kedvelőinek.

2021.12.24 TomÁcs

Meglepő és fordulatos film. Tetszett, hogy lassan, de biztosan építkezik, és mindenre választ kaptunk.

2021.01.03 HE7EDIK

Csavarosnak csavaros, de a tálalás vontatott és unalmas. Helen Hunt pedig fénykorában sem volt Gal Gadot, de ahogy most kinéz... nehezen hihető, hogy a filmben volt szeretője.

2020.12.18 zoltyah

Ilyen kemény thrillert még nem láttam.

2021.10.27 petraszab

A film mindvégig fenn tudja tartani a néző figyelmét. Jártak a fogaskerekek, de nem tudtam rájönni a csavarra. Nagyon tetszett a történetvezetés.