Behatolás

Intrusion

2023.01.31 Movietaker

Jó!

Egy egyszerű, egyszer megnézhető fim. De hozzáteszem, filmet tudni kell nézni.

Nem jó, ellenben nagyon rossz.

Na ez körülbelül annyira volt izgalmas, mint egy hétfő délutáni szöszmötölés a nagyi virágaival. Totál klisés és iszonytosan logikátlan és bugyuta az egész. Adam Salky nem erőltette meg magát, mondjuk egy ilyen gyenge forgatókönyvre, mint amit Chris ... Teljes kritika

2021.10.11 indingo

Minden adva volt egy jó filmhez, de hamar rá lehetett jönni, mire megy ki a dolog. Tucatfilm lett.

2021.10.15 Caravaggio1978

Klisé ide-oda, nekem bejött

Persze hogy százszámra vannak a hasonló történetek, a férfi színész annyira nem hozta le szerintem a karaktert, amit formált. Szerintem izgalmas kis történet volt semmi extrém kilengéssel, nem rontotta el az estémet, kellemes kis feszült történet volt.

2021.09.24 stevepisti

Nagyon gyenge sajnos. Egyedül Logan Marshall játéka volt értékelhető, igaz, az is a sablon gonosz szerepet hozta, de azt legalább jól. Sablonos az egész, kiszámítható végig.

2021.11.03 Lóri Ádámcsik

Gyengus!

Háromszor vagy talán négyszer kezdtem bele a filmbe, és közben sikerült mással is foglalkoznom. Nagyon unalmas és vontatott. A karakterek, a történet és a színészi játék lapos, mint a palacsinta. Nem érdemes megnézni. :(

2021.09.30 Eastern79

Nem a színészeken múlott

Pszichopata férj titkokkal, és naiv feleség őzikeszemekkel. Lehetett volna ez egy jó thriller is, de a kiszámítható történet és a szinte feszültségmentes rendezés agyoncsapta az egészet. A feleség szerepében Freida Selena Pinto egész jól teljesít, az indiai színésznő a filmben is indiai karaktert alakít, azonban a hitelesség ennyiben ki is merül, ami azonban nem a művésznő hibája, hanem a béna rendezésé. Logan Marshall-Green játéka azonban már a kezdetektől baljós, feszengésre ad okot, ha meglátja az ember, és persze később ki is derül, hogy a pasasnak eggyel kevesebb kereke van, de csak homályos utalásokat kapunk arra vonatkozóan, mi is motiválta igazán. Thrillernek gyenge, kriminek pedig egy minden egyediséget nélkülöző tucatfilm, ami egy jobb sztorival és rendezővel szépen teljesített volna, így azonban csak egy unalmas próbálkozás. "Vótmá."

2021.09.26 BÉLA

Tök jó film

Tudom, hogy az alant írogató esztétáknak nem tetszett, ők persze jobbat csinálnának, de ez igenis jó film. Persze a behatolásról azért nekem más jut az eszembe.

2022.03.24 CsakEgyCsajszi

Valóban ehhez hasonló film van már több is. Igazából volt benne izgalmas rész, egyszer nézhető. Ha valaki heti egy estén leül egy jó izgi filmet megnézni, biztos nem ezt ajánlanám!

2021.09.23 HappyOptimus

Annyi rettenetesen rossz dolog van ebben a filmben, hogy egyszerűen érdemes csak másnak szentelni a figyelmet és időt.

2021.09.22 petiworkout

Egy rakás szemét.