Jégkorszak 2. - Az olvadás

Ice Age: The Meltdown

2017.06.02 szkodvig

Az összes közül nekem ez jött be a legjobban. Sid a kedvencem belőle és itt sem kellett csalódnom benne. Ez az oposszumos téma, amikor Ellie mamutként annak hiszi magát még mindig megnevettet.

2018.03.29 NRD

A testvérem kedvenc része a sorozatban. A legemlékezetesebb az a rész volt benne, amikor énekelték a keselyűk, hogy "Hús, csábító hús". Nagyon vicces, de az első része szerintem jobb.

2016.04.29 ukla

Szeretem a jégkorszak minden részét mert azt adja amit elvár tőle az ember.Szerethető karakterek amik nagyszerű kalandokba keverednek és ez által egy családi kötelék alakúl ki köztük.És ez teljesen át is jön A látvány gyönyörű és kidolgozott.A poénok... Több

2016.04.27 angel001

Nagyon aranyos gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt izgalmas és tanulságos mese.A barátok összetartásáról, egymás segítéséről, hűségről is szól.Diego a tigris önmegtartoztatása, hogy ösztönből fel ne falja társait, a Manfréd a mammut nyugalma, és kitartása,.. ezek különböztetik meg más hasonlo meséktől.

2017.05.02 Wolowitz

Mindegyik része aranyos, szerethető, vicces. Az tény, hogy az első rész utolérhetetlen a többi rész számára viszont akkor is hozza a tőle elvártakat. Itt is marad a jó öreg csapat akiket megszerettünk.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon szeretem a hasonló animációs meséket így ez a jégkorszak rész is nagy kedvenc számomra. Izgalmas, poénos és ami nagyon fontos szerintem felnőtt poénokat is tartalmaz, ami lássuk be nem árt, mivel a gyerekeket muszáj elkísérnie a szülőknek.

2015.06.20 neeta92

El kell ismerni, hogy lehetne több hozzá hasonló is a kategóriájában. Annyira élveztem az egész filmet. Szórakoztat és könnyedén megnevettet. Ilyennek kéne lennie az összesnek és persze némi tartalom se árt ami itt szintén meg van.

2016.07.25 N.Béla

Az össze Jégkorszak film nagy kedvenc számomra és a családomnak is. Az animáció bőven meghaladt a korát. Izgalmas, egyedi történet és szereplők. Otthon az összes plüssfigura megvan. Kedvenc karakterünk idehaza a mókus és a kardfogú tigris.

2015.06.19 szune40

Nem ok nélkül van ilyen magas pontszáma ennek a résznek is hiszen egy csodás kis meséről van szó amit bátran fogyaszthat kicsi és nagy egyaránt. Az összetartás szimbóluma itt is meg van és a kedves kis poénok sem maradnak el.

2015.08.16 Corazon.Donq

Nem tudott lekötni a film. Végig az órámat néztem annyira untatott. Bár számomra ezt az érzést adta attól függetlenül másoknak jó szórakozás lehet. Környezetemben sokan dicsérték ezért is vágtam anno neki. De sajnos nem érintett meg túlzottan.

2015.11.01 Vivi02

Haláli a sztori. Sokat nevettem rajta. Poénos hogy a mókuska minden részben a makkal szórakozik. Az egésziti ki mindig a mesét. Nagyon ötletesek a poénok.

2016.07.21 laci044

Az elözö részhaz képes kicsi visszalépés. Egyszeruen nem ad annyit, az újonnan behozott karakterek nem igazán müködnek jól, a narratíva jó, az üzenet is stimmel. Sokkal több és látványosabb akció jelenetek vannak benne és tetszenek is. Jó film, méltó az elsöhöz.

2015.05.27 Sissy

Nagyon aranyos kis film, a gyerekek imádják, de felnőtteknek is nézhető. Jó a történet, látványos a grafikája, szépen van animálva. Kisgyermekes családoknak csak ajánlani tudom! Egyébként nekem ez a kedvenc animációs filmem :)

2016.08.02 nemeth2

Az első részhez képest már kicsit túlpörgetett a mese, habár még ez a történet is eredeti, de valahogy már nem ugyanazt az érzést keltette bennem mint az első. Habár az új karakterek ismét nagyon jók valahogy mégsem ütötte meg nálam azt a mércét amit az első felállított.