Jexi - Túl okos telefon

Jexi

2024.01.06 Klauka89

A köldökzsinór tipikus esete. A pasi a telefonja rabja szó szerint, többet beszél vele, mint hús-vér emberekkel. Valóban közönséges.

2020.01.04 petraszab

a nap véleménye

Amikor a telefonunk okosabb, mint mi

A Jexi - A túl okos telefon című film már az előzetese alapján is egy agyatlan vígjátéknak tűnik, ennek ellenére mégis adtam neki egy esélyt. A történetbe úgy csöppenünk bele, hogy hősünket már gyerekként megismerhetjük. Megérthetjük, felnőttként mié... Teljes kritika

2021.03.12 qwer

Nem akartam elhinni, hogy egy ennyire aktuális témát rossz irányba is el lehet vinni, de ennek a filmnek sajnos sikerült. Felszínes és közönséges, a szereplők súlytalanok, és bár van benne egy-két jelenet, ami megnevettet, a poénok elcsépeltek, javar... Több

2020.01.30 Szilonka

Egy őrült vígjáték egy mai témában. Telefonfüggőség és párkapcsolati problémák, ami a társadalom igen magas százalékát érinti.

2021.12.05 Dorkateo

A két csillag jelentése = gyenge. Nagyon! Alsótagozatos poénokkal tűzdelve. A főhős egy karakterszínész, aki epizódszereplőnek kellemes, de ide kevés lett. Bár valószínűleg egy általánosba jártak a rendezővel.

2020.09.13 Crystaldeer

Az első 20 percig úgy voltam vele, hogy 4-est adnék neki, mert a film elején nagyon jól rávilágított egy napjainkbeli társadalmi problémára, hogy mennyire mobilfüggők az emberek. Maga a film témája is viccesnek tűnt, aztán átváltott az egész valami k... Több

2020.03.25 TomÁcs

Az utóbbi évek legjobb vígjátéka, amit moziban láttam. Szerintem jó poénok voltak benne.

2020.01.15 indingo

Annak ellenére, hogy helyenként közönséges, szerintem ez egy jó vígjáték. Vannak benne elképesztően vicces jelenetek, én legalább is jókat nevettem.

2020.08.24 BoBamburg

Nem voltak elvárásaim a filmmel, gondoltam, elalváshoz jó lesz. De sajnos nem voltam elég álmos, így végignéztem. De elég is volt egy életre, mert egy teljesen semmitmondó, hál istennek könnyen felejthető vígjáték, amiben még a poénok is gyengék.

2020.07.04 Di Canio

A mostani vígjátékok között még talán ez a legjobb, vannak benne vicces szövegek, bár kicsit túlerőltették ezt a telefonosdit, hogy mindenhol ott van.

2020.03.04 Lonka

Nem sok esélyt adtam neki, fel voltam készülve a legrosszabbra. Ehhez képest egy korrekt és kerek kis történet.

2020.09.08 Timcsi

Én még moziban ennyit nem nevettem. A története helyenként kicsit közönséges volt, de ez a valóság. A telefonunk teljesen elvesz minket a környezetünktől, és nem értjük, miért nem talál ránk a szerelem.

2020.01.04 Eniq

Nekem tetszett a film, vicces volt. Szegény Phil elég szánalmas volt az elején, se barátok, sz*r munka, és a telefonja volt a legjobb barátja. Aztán az új készülékkel jött a változás, először pozitív irányba, mert bár Jexinek nem tetszett a stílusa, ... Több

2020.11.29 stevepisti

Egy egész korrekt, kerek kis történetet kaptunk. Sokkal rosszabbra számítottam, voltak benne jó poénok, Michael Pena játéka kifejezetten tetszett. Egy magasabb beosztás nagyobb hatalommal jár, aminek a lényegét nagyon jól megfogták ebben a karakterben, viccesen. Én jól szórakoztam, egy próbát mindenképp megér.