Végszükség

Végszükség

John Q

John Quincy Archibald (Denzel Washington) fia, Michael (Daniel E. Smith) hirtelen összeesik, miközben baseballozik a barátaival. John gyorsan a kórházba siet a fiával, ahol azzal kell szembesülnie, hogy a fiún csak egy szívátültetés segíthet. Sajnos John betegbiztosítása nem fedezi ezt a… Több

Premier (HU): 2002.05.30.

2023.10.30 Speedy94

Egy film az apaságról

Egy rendkívül komoly és akciódús film, ami valójában arról szól, hogy egy édesapa bármit hajlandó megtenni azért, hogy a gyermekével minden rendben legyen. Végig feszültség alatt tudja a tartani a nézőt. Megindító és tele van fordulatokkal. Denzel rendkívül jó színész.

2023.06.09 Erik Csok

Te mit tennél egy szerettedért?

Ez a film top hármas Denzel Washington-film. A sírás garantált. Emlékszem néztem, csak néztem, és azt vettem észre, hogy könnyezik és csak könnyezik a szemem, pedig nem is volt szándékomban sírni, de az a film még így is megríkatott. Pedig nem vagyok olyan ember, aki sokszor sír egy filmen. Egyszerűen ennek a filmnek lelke van. Az, amit Denzel Washington csinál a filmben, egyszerre szomorú és fájdalmas, az ember tudja, hogy egy jó ember, mégis meg kell tennie egy olyan dolgot, amit valójában nem akar, mégis muszáj. Remek jelenetek tömkelege van a filmben, és az utolsó jelenet, a befejező, egy remek és egyben szép befejezés. És legfőképpen bemutatja, hogy egy ember, pontosabban egy apa mit meg nem tesz egy családtagjáért. És mindezek mellet, ha még ennyi nem lett volna elég, hogy megnézze az ember, Denzel Washington fantasztikus jutalomjátéka ez a film.

2016.02.14 doroffee

Meglehetősen alulértékelt film. Ez a film egyszerűen zseniális, nagyon megkapó és megható történet. A színészi alakítások egytől egyig zseniálisak. És amellett, hogy megható, feszült és izgalmas is. Tökéletes akció/thriller.

2019.11.21 Eniq

Szerintem ez az egyik legjobb film amit valaha láttam. Nagyon megható és szomorú a története és sajnos lássuk be nagyon valós is. Jól építették fel ezt a filmet az eleje se unalmas, de ahogy haladunk előre egyre feszültebb lesz a néző. Nekem a vége is tetszett szerintem így volt jó.

2018.04.28 Adepto

A fiamért bármit!

Denzel Washington egy apát játszik, akinek a kisfiáról kiderül, hogy sürgős szívátültetésre van szüksége. Hogy a célját elérje, azaz a kisfiát ne küldjék haza - tulajdonképpen meghalni - miután nem tudják fizetni a kezelés költségeit, pisztollyal meg... Teljes kritika

102,6 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

36 millió dollárból készült a film. Szerző: LionelMessi10

Torontóban egyszer történt egy hasonló eset, tudták meg a stábosok a helyiektől, ugyanis 1999-ben, az új év éjszakáján Henry Masuka egy túszt ejtett, és azt követelte, hogy mentsék meg újszülött fiát. A férfit a SWAT-osok lelőtték. Csak ez után derült ki, hogy Masuka fegyverében nem volt lőszer.Szerző: ps

A filmet Sasha Cassavetes, a rendező, Nick Cassavetes lányának emlékének ajánlották.Szerző: ps

Mr. Robot
2015