Végszükség

John Q

2023.10.30 Speedy94

Egy film az apaságról

Egy rendkívül komoly és akciódús film, ami valójában arról szól, hogy egy édesapa bármit hajlandó megtenni azért, hogy a gyermekével minden rendben legyen. Végig feszültség alatt tudja a tartani a nézőt. Megindító és tele van fordulatokkal. Denzel rendkívül jó színész.

2023.06.09 Erik Csok

Te mit tennél egy szerettedért?

Ez a film top hármas Denzel Washington-film. A sírás garantált. Emlékszem néztem, csak néztem, és azt vettem észre, hogy könnyezik és csak könnyezik a szemem, pedig nem is volt szándékomban sírni, de az a film még így is megríkatott. Pedig nem vagyok olyan ember, aki sokszor sír egy filmen. Egyszerűen ennek a filmnek lelke van. Az, amit Denzel Washington csinál a filmben, egyszerre szomorú és fájdalmas, az ember tudja, hogy egy jó ember, mégis meg kell tennie egy olyan dolgot, amit valójában nem akar, mégis muszáj. Remek jelenetek tömkelege van a filmben, és az utolsó jelenet, a befejező, egy remek és egyben szép befejezés. És legfőképpen bemutatja, hogy egy ember, pontosabban egy apa mit meg nem tesz egy családtagjáért. És mindezek mellet, ha még ennyi nem lett volna elég, hogy megnézze az ember, Denzel Washington fantasztikus jutalomjátéka ez a film.

2016.02.14 doroffee

Meglehetősen alulértékelt film. Ez a film egyszerűen zseniális, nagyon megkapó és megható történet. A színészi alakítások egytől egyig zseniálisak. És amellett, hogy megható, feszült és izgalmas is. Tökéletes akció/thriller.

2019.11.21 Eniq

Szerintem ez az egyik legjobb film amit valaha láttam. Nagyon megható és szomorú a története és sajnos lássuk be nagyon valós is. Jól építették fel ezt a filmet az eleje se unalmas, de ahogy haladunk előre egyre feszültebb lesz a néző. Nekem a vége is tetszett szerintem így volt jó.

2018.04.28 Adepto

A fiamért bármit!

Denzel Washington egy apát játszik, akinek a kisfiáról kiderül, hogy sürgős szívátültetésre van szüksége. Hogy a célját elérje, azaz a kisfiát ne küldjék haza - tulajdonképpen meghalni - miután nem tudják fizetni a kezelés költségeit, pisztollyal meg... Teljes kritika

2015.06.20 Kellangy

Ez egy nagyon szuper film, végig izgulható, jó a főszereplő, hiteles történet. Egy apáról szól, mi mindenre vagy képes a gyermekedért? Az amerikai élet nehézségeiről, egy emberről, aki szembe mer menni a rendszerrel. Nagyon megható történet, lehet azonosulni a szereplőkkel. Mindenképp nézd meg.

2019.03.21 Kyuuseishu

Nagyon szívszorító témájú film, remek színészi tálalásban. Denzel Washington igazán briliáns az apa szerepében, és a mellékszerepekben is jól teljesítenek a színészek. Mindenképpen ajánlott a megtekintése, komoly erkölcsi tartalmat hordoz!

2015.03.09 juliS

Nagyon emberi és mély dráma, Denzel Washingotn alakítása tele van szenvedélyes érzelemmel, látszik rajta, hogy a lelkét is beleadta a filmbe. Daniel Smith, a kisfiú már nem ennyire jó, alakítása eléggé mű. James Woods pedig jó, mint mindig. A történet zsenialitása abban rejlik, hogy akár meg is történhetett volna.

2016.01.22 jazzy

A film jól mutatja be az amerikai kórházak és az egészségügy helyzetét. A film igazi mondanivalója az apai szeretet és a gondoskodás. A kétségbeesett apa mindent kész feláldozni fia életéért. Denzel Washington kiváló színész, nem is az alakításával v... Több