John Wick

John Wick

2019.01.20 balassaeszter1

Hihetetlenül jó film, de csak olyanoknak akik szeretik az akciót. Én már háromszor láttam, Keanu Reeves hatalmasat alakít, mint mindig.

2015.01.23 vollai94

Az Elrabolva óta nem láttam,ilyen intenzív brutális akciófilmet,mint John Wick. Reeves bár színészileg nincs benne a topon,de a pofonjai azért még mindig kemények!

2017.10.14 MattHero99

A történet nagyon jó volt, ahogy bemutatja egy visszavonult bérgyilkos életét, akinek csak a kutyája és az autója maradt.

2018.11.05 ACE

Atyaég, végig untam, alig vártam hogy vége legyen. Unalmas párbeszédek, verekedés-lövöldözés-verekedés... Nagyon gáz... Hogy mi az oka a magas értékelésnek, felfogni nem tudom...

2015.03.02 zarra

Csak jó kritikákat olvastam róla, nekem mégse jött be annyira, szerintem nem sokban különbözik a többi bosszúálló akciófilmtől. Okés, ezek a fejlövések rendben voltak, de ezen kívül nem sok olyan dolgot tudok felhozni, amit ne láttam volna ezerszer.

2015.03.01 gabocseri

Egyszer megnézős film volt, azt gondolom a rendezőnk sok Chuck Norris viccet olvasott. Tipikus egyszemélyes kivégzős. Ezen felül viszont jó és izgalmas film, esti időtöltésnek bátran ajánlom mindenkinek.