John Wick

John Wick

2015.06.23 Newyqrk

Igen Agyatlan lövölde. De olyan bemutatással és királysággal az HOGY IMÁDOM. 2x is megnéztem. Nézzétek ugy hogy Wick a király és kész. Bosszú 4ever

2015.06.03 miska1967

Nem egy korszakalkotó film, de egyszer mindenképp ajánlatos megnézni. A színészi játék megüti azt a szintet, amit a műfaj kíván és annyi. Hiába a nagy nevek, egytől egyig sablonfigurákat keltenek életre, így nem is tudnak kibontakozni. Viszont a címs... Több

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Egy film, ami már a trailerében sem tagadta, hogy mi akar lenni. Egy film, amiben a nyers, de mégis jól megkomponált akció dominál, és szinte egy percre se áll meg. Egy film, amiben Keanu Reeves újra feltűnik és rendet rak, és… (?!?!). Ez a John Wick.

2015.10.02 hawaiipizza

Nincs sztori, nincs karakterfejlődés, nincs semmi értelme. TÖKÉLETES!!! Ez egy piszok jó akció film és kész, semmi több.

2016.02.14 dóri

Az orosz maffiózó nagyképű fia, aki kiskirálynak hiszi magát, és azt hiszi bármit megtehet. Gyakori alap konfliktus forrás az ilyen jellegű filmeknél. Nem egy kiemelkedő alkotás, de én nem unatkoztam a játékidő alatt, így kikapcsolódásnak remek volt.

2015.06.19 Kellangy

Maga a film nem rossz, egyszer nézhető, de nem voltam tőle hasra esve. Felesleges bosszú-hadjárat, öldöklés, aki szereti ezt a stílust, az biztos szeretni fogja a filmet is. Számomra nem volt nagy élmény.

2015.06.02 zsuzsa

Ez valami szörnyű volt, az egész egy értelmetlen baromság. A sztori harmat gyenge, zavaros. Egy pillanatig nem tudtam a főhősnek drukkolni. Amiért talán érdemes megnézni, az a hangulata, illetve van benne néhány jelenet (leginkább a szállodában), amit jól eltaláltak.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Vérbeli akciófilm. A film pörög, hangulatos, stílusos, a fanyar humora pedig pont annyit lazít a brutalitáson, amennyit kell. A főszereplő karaktere valami zseniális, én nagyon tudok vele azonosulni. Az a fajta, aki csendes, visszafogott, érzelmes eg... Több

2015.08.31 nagynesze

2015.05.20 mokanszkit

John Wick semmi újat nem mutatott, a bosszú szomjas "igazságosztó" ámokfutása ismerős lehet már jó pár Sylvester Stallone és Steven Seagal filmből. Keanu Reeves a szokásos "fényembert" alakítja, aki egyszerre testesíti meg az érzékeny férfit és a brutális kivégzőgépet.

2015.04.24 krisztike18

A John Wick igazán kellemes és szórakoztató kikapcsolódást nyújt az akciófilmek rajongóinak, még az eltúlzottnak érzett 18-as korhatárjelölés ellenére is. Kőkemény akciófilm, ami remek akciójeleneteket tartalmaz,ajánlom mindenkinek.

2016.11.08 tjanika

Nekem bejött a leszámolós sztori. Keanu Reeves pedig jól játszotta a szerepét. Hidegrázós,ahogy maga az orosz maffia feje is hogy meg van tőle "rémülve" . Az akció jelenetek jók lettek,alig várom a folytatást.

2015.03.24 piaf023

Nem szeretem Keanu Reeves-t, de ez a film tetszett. Mozgalmas volt, volt története. Izgalmas és abszolút átérezhető. Pörgős akciófilm volt, egész rég láttam már hasonlót, ami ennyire lekötött volna.

2015.02.10 totli

Keanu végre visszatér, és óriásit játszik. Ugyan vannak bugyuta túlzások a filmben, de egy igen szórakoztató-bosszúálló film. A védelmező mellett idén a 2 legjobb akciófilm.