John Wick

John Wick

2015.08.15 fagitta

Különleges hangulatú, izgalmas, profin megrendezett, pergős thriller sok akcióval gazdagítva. Keanu Reaves nél jobb színészt nem is tudnék elképzelni erre a szerepre

2015.05.12 hejnekem

Kicsit sablonos a története, a vége felé pedig ingadozik egy kicsit a cselekmény, de egy csomó tiszta akciójelenet van benne, a hangulata is nagyon izgalmassá teszi. Eléggé erőszakos, aki azt nem szereti az ne nézze meg, de amúgy egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2015.05.18 a.edit63

Szörnyű!! Ez a történet, hihetetlenül gagyi, annyira hiteles, amennyire egy olcsó, unalmas akció-film lehet, végig azon töprengtem, hogy ez most komoly?! :D, csoda hogy egyáltalán végig bírtam nézni. És a főhős se a kedvencem.

2015.06.09 Skarsh

A John Wick egy vérbeli akciófilm. Tele van lövöldözéssel, motivációval, remek alakításokkal. Egy kis háttértörténetet is kapunk, de pont csak annyit, hogy értsük miről is van szó. Keanu Reeves egyik legjobb filmje.

2016.11.14 Manfred

Izgalmas, végig érdekes film profi főszereplővel, folyamatosan történnek az események. Pörgős, lelkileg is hat a nézőre. Moziban igazi élmény volt! Érdemes megnézni!

2015.11.21 somi

Jól áll Keanu Reeves-nek ez a szerep. A sok lövöldözésbe van egy kis Mátrixos visszatérő mozgásvilág. Kicsit sablonos a történet, meg kicsit abszurd, hogy egyedül pisztollyal lemészárol egy egész épületnyi embert. Néhol elég szürreális akciójelenetek vannak, de ettől eltekintve jó kis film.

2020.04.29 Robert Langdon

A modern akció

Nem sok kommentár van a filmhez, de elég magas pontszáma van. Látszik, hogy nem a kommentelők adták a pontokat neki. Ez a film nem attól lett jó, hogy kevés jó akciófilm van már nagyon régen. És amik vannak, azok sem lettek ilyen jól összerakva. Nem bosszúról szólnak. Talán egy ilyen filmet láttam eddig életemben. A Kill Bill előtt, sem után nem csináltak normális megtorlós filmet. Igaz, ez másról szól, de az mellékes. Keanu Reeves nagyon nagyot alakít a filmben, látszik, hogy készült rá. Nem olyan, mint a régi akciófilmek. Mindenben biztosra megy. Egy játékban max pontszámot kapna a fejlövésekre. Ez az egyik kedvenc akciófilmek, és az is marad. 5/5

2016.10.24 Manson

Akcióban dús, érdekes és izgalmas film, amiben bőven van fordulat is. Magával ragadó a cselekménye, végig izgalmas és érdekes fuóilm. Keanu Reaves jól alakít benne.

2015.04.18 superxaba

Nekem nem tetszett, ugyanabba a kategóriába sorolnám mint a Constantine-t, vagy az Amikor megállt a föld!-et: azok sem tetszettek. Nem, ezzel a filmmel Keanu Reeves még nem tért vissza!

2016.09.05 Nnoorraa

Tipikus akciófilm, de ugyanakkor izgalmas a története és fordulatos is. Van jó sztorija, ami egyáltalán nem sablonos: ez is tetszett benne. Moziban igazi kikapcsolódás volt.

2015.06.18 nikiszalanics

Ez a film végre hozta azt, ami elvárható a műfajtól. A történetben semmi eget verő újítás nincs, tipikus bosszúhadjárat, de a jobb féléből. Elhunyt felesége után csak egy kiskutya marad főhősünknek egyetlen kapocsként a normális élethez. Amikor ezt i... Több

2015.06.22 kovi23

Az alapötlet, a film kezdése nagyon jó, a kutyával induló, illetve folytatódó történet is igényes. De utána olyan érzésem volt mintha egy Marvel képregény filmváltozatát nézném. Van egy lelőhetetlen, legyőzhetetlen gyilkoló gép, aki mindenkit bedarál... Több

2016.10.20 kernernoemi

A jelenetei, látványvilága tetszett, meg a karakterek is, de az igazi mondanivaló hiányzott, szóval mély nyomot nem hagyott bennem. Átlagos akció, kicsit sablonos jelenetekkel, de jó fordulatokkal.

2017.02.23 időjós

Nagyon olcsóra sikerült ez a film. Véletlenül sem vehető komolyan. Az egész történet siralmsan nevetséges és hányaveti. Egyáltalán nem nagy durranás, számomra csalódás volt.