John Wick

John Wick

2015.02.01 Curacao86

Pörgős, akciódús, belevaló akció-thriller, akár csak "Liam Neeson", viszont kicsit több akcióval. smile emoticon Akarva akaratlanul is eszembe jutott a "The Equalizer (A védelmező)" c. Denzel Washington film, és nem csak azért, mert nagyjából egy idő... Több

2019.01.06 szabomarc

Kicsit olyan érzésem volt, mintha egy Liam Neeson filmet néznék. A történet szinte ugyanolyan, egyszerű. Sok akció, pörgős történetvezetés, ajánlani tudom.

2016.11.10 Borga

Az akciófilmek kedvelőinek igazán kellemes kikapcsolódást kínál a John Wick, hiszen telis tele van izgalmas akciójelenetekkel. Talán nem túlzás azt állítanom, hogy ezek olyan jól sikerültek, hogy nyugodtan belezsúfolhattak volna a filmbe még többet a készítők.

2019.03.29 Timcsi

Annyira kemény volt Keanu, hogy csak na! :) Én kicsit nevetségesnek tartottam a sztorit, kissé elcsépelt.

2015.02.09 Milanman

Ostoba, idétlen, logikátlan akció-bosszúfilm a legrosszabb B filmes hagyományokat követve. Persze simán végig lehet röhögni, de ha ez a célom, inkább nézek egy klassz vígjátékot.

2016.02.08 Nathan03

Moziban láttam ezt a filmet az egyik haverommal de úgy hogy nem is erre a filmre akartunk beülni hanem egy másikra csak éppen szerencsétlen módon lekéstük a vetítést és nem jutottunk be. Így került a választásunk erre a filmre. És azt kell hogy mondj... Több

2020.12.10 Oliver.guy_

Kedvenc filmjeim egyike. Szerintem nagyon jól sikerült akciófilm, szuper színészi alakítással és izgalmas, pörgős cselekménnyel. Itt minden a bosszúról szól, amivel bizonyos helyzetekben nem feltétlen tudok egyetérteni, de John Wick esetében kielégít... Több

2020.01.11 iq.csabi

Az összes rész közül nekem ez tetszett a legjobban, tulajdonképpen innen indul az egész film és innen indul meg a gyilkolászás, ami meg sem a befejező részig.

2018.04.19 Adepto

A John Wick alapötlete, sztorija nem túlbonyolított és nem is egyedi, de valahogy mégis működik és nekem tetszett (még akkor is ha azért elég véres). Minimálisan, de olyan filmek ugrottak be a nézésekor, mint az Elrabolva, a Hitman, vagy a Védelmező. Jól áll Keanu Reeves-nek ez az egyszemélyes hadsereg "karakter". Ajánlom!

2015.06.11 macskulare

Ez egy remek pörgős akciófilm, Keanu Reeves főszereplésével! Talán relisztikusabb mint a "Golyózápor". Türelmetlenül várom a 2.részt! Az garantáltan moziban nézős lesz, mint ez! :)

2015.02.11 Lord British

Igazi B-kategóriás idétlen akciófilm a műfaj megszállottjainak. Nekem személy szerint nagyon tetszett, a faék egyszerű sztorit valahogy kompenzálta a kiváló akció. Keanu Reeves valóban visszatért, még talán sosem volt ilyen badass mint most. Az év másik legjobb akciója Denzel Védelmezője mellett.

2015.03.02 Rayman102

Szerintem az egyik legjobb akciófilm amit láttam. Aki szereti az akciófilmeket és a színészt annak mindenképpen látnia kell.

2015.08.12 Rikudou6

Szinte magamhoz se tértem a döbbenettől annyira bejött ez a film. Ritka, amikor ennyire eldobom magam, de ez megérte az előtte eltöltött időt. Kegyetlen jó alkotás és a színészi játék is hibátlan. Többször nézős, bátran ajánlós fajta!

2016.04.17 D. Shaday

Izgalmas akciófilm volt, de a végére szerintem híján lettek az ötleteknek és a tempó is lelassult kissé. A diszkós jelenet ettől függetlenül is az elmúlt évek egyik legjobbja, Keanu Reeves-nek pedig meglepően jól állt a szerep. Azért egyszer nagyon is ajánlatos megnézni.