Jupiter felemelkedése

Jupiter Ascending

2015.05.29 Evcsi95

Ahhoz képest, hogy mások az egekig magasztalták, nekem nem nyerte el a tetszésemet. Maga a téma jó volt, de az izgalom nem nagyon hágott egyszer sem a tetőfokára. Egyszer megnézhető, de nem vágyom több megnézésre.

2015.06.11 macskulare

Csalódás volt a film, mint sokmindenki másnak. A bemutató elég jóra sikerült, mindenki várta a moikban, szerencsére nem a moziba néztem meg, elég meseszerű, kidolgozatlan történettel. Egyzser túl lehet élni... :)

2015.05.12 hejnekem

Sajnos az egyik leggyengébben sikerült film, amit a Wachowski testvérek csináltak. Felszínes, unalmas, nem éri meg, hogy pénzt adjunk ki rá. Egyetlen egyedi dolgot sem hozott, kár rá pazarolni az időt.

2015.05.26 zsanett0820

A történetet magát érdekesnek tartom, viszont számomra a két főszereplő egyáltalán nem illet bele ebbe az egészbe. Ezenkívül úgy éreztem, hogy a látványvilággal igyekeznek elnyomni hiányosságokat. A film képi világa szerintem igen keszekusza, sokszor... Több

2015.06.10 szd91

Nagyon tetszett. Meglepődtem, mert a címből és az előzetesből is arra számítottam, hogy egy űrben játszódó fantasy lesz. Szóval a Jupiter nekem mint bolygó jött számításba nem mint egy lány. A látványvilág szuper. Mila Kunist jó volt végre látni kics... Több

2015.03.01 pisti18

Látványos, néhol roppant szórakoztató film a Wachowsky fivérektől, kellő kreativitással, csak azok a csúnya bugyuta párbeszédek és egy borzalmas Redmayne alakítást ne látnánk.

2015.06.11 Brigusz724

Fantasztikus a képi világa és annyi minden történik benne, hogy az ember csak kapkodja a fejét. Izgalmas, és imádtam benne a szerelmi történetet Jupiter és a "kutyus" között.

2016.04.25 gazsika1978

Túl nagy elvárásaim voltak a filmmel kapcsolatban, de nem is okozott csalódást, azt kaptam, amire számítottam. Nekem nagyon tetszett,hogy sok karaktert hoznak a képbe, mégis jut mindenkire elég idő, hogy megértsük a motivációjukat. A látványvilága fenomenális, sci-fi fantasy kedvelőknek ajánlott alkotás!

2015.07.21 london2012

Személy szerint nekem nagyon is tetszett ez a film mondjuk a legközelebb is áll a témaköre hozzám de egy jó kis izgalmas remek szereplőkkel tálalt film. Érdemes megnézni.

2016.08.09 tvmérnök

Hát nekem nem tetszett. Túl kiszámítható volt. Cseppet sem volt izgalmas, sőtt még látványosnak se igazán mondanám. Az előzetes alapján többet vártam volna. A Galaxis őrzői jobb, ha hasonló filmet akartok nézni.

2016.10.03 adamkatka

Sok újat nem mutatott az előző részek után, de ez a rész is látványos, magával ragadó, izgalmas volt. Tökéletes szereplő válogatás és szinkronhangok, nagyszerű forgatókönyv, hozzá illő zene.

2015.05.19 superxaba

Ennek a filmnek a stábjából csak azoknak tudok gratulálni, akik a trailereket készítették. A bemutatók alapján egy gigaszupermega eposzra számít az ember, ehhez képest maga a film olyan sekély, mint a Balaton!

2015.06.26 kovi23

Semmi olyan nincs benne, ami felcsigázná az érdeklődésem. Az akciójelenetek helyenként szerintem túl gyorsra, kapkodóra lettek vágva, az elhúzott repülős lövöldözős jelentek, a kidolgozatlan karakterek, a háttér történet nagyon elrontotta a filmet.

2016.05.21 Gecko

Az előzeteshez képest én többet vártam a filmtől. A sztori nem nagy szám bár elgondolkodtató dolgok azért akadtak benne mégis számomra túl kiszámítható volt. Ráadásul az akció jelenetek sem voltak az igaziak.