Jurassic World

Jurassic World

2016.01.05 viraggg

Nem láttam az első filmeket sem, ez volt az első amit láttam közülük. Nem szeretem a dínós filmeket, de ez jó volt. Szép a látványvilág és pörgős is, félelmetesnek viszont nem mondanám. Szerethető film, tetszett!

2016.06.12 klaudia4469

Szuper film! Mint pár másik filmet, ezt is kétszer megnéztem egymás után ugyanazon a napon! Először a pasimmal, és miután hazavitt, megnéztük anyuékkal is. NEkem nagyon tetszett, a legjobb jurassic park rész szerintem, látványos, szép, tetszik ez az ... Több

2017.07.14 Kadinta

A Jurassic Park milliószor jobb lett ennél. Tele van fölösleges, később meg sem említett információkkal, amiket csak azért raktak bele, hogy eltereljék a figyelmet a történet ordító gyengeségéről.

2015.11.29 golyo95

Moziban néztük, 3D-ben nem igazán tetszet ez a story egy lerágot csont sokal jobb az első részei mint ez az új baromság a látvány az jó de a többi 0 sajnálom

2015.11.26 Elemer.K

Már második alkalommal néztem meg ez a filmet annyira tetszett.Régen is nagy rajongója voltam a Jurassic Parknak és úgy gondolom ez méltó folytatás lett.Látványban rendkivül gazdag film,a szereplők is szimpatikusak voltak az hogy Rexet is belecsempézték a filmet csak dobott rajta.Szuper!

2015.10.28 domi1229

Szerintem egy eléggé jó fim, de vannak hatalmas baromságok benne. Pl.: a Clear hogy tudja végig futni magassarkú cipőben az egészet? De a Dínók baromi jól néznek ki benne érdemes megnézni :)

2016.07.18 L.Morningstar

Remek. Igazán szórakoztató film. Ez az egész lényege. Nagyon szerethetőek a karakterek ami szintén fontos egy filmnél. Az egyik nagy kedvencem. Csak ajánlani tudom bátor szívvel bárkinek.

2018.07.14 Empeloc

Dínó rajongóként, és a Jurassic széria szerelmeseként, ez volt az egyik legjobban várt folytatásom. Alapvetően elég nehéz ennyi év után újraéleszteni egy szériát, elég sok minden balul sülhet el. Szerencsére a Jurassic World nem ilyen. A film alatt á... Több

2019.10.17 Anjah

Ezt a filmet mindenkinek csak ajánlani tudom, akik szeretek a "fantasztikus" dolgokat. A főszereplő is nagyon érti a dolgát a történetben és a dinoszauruszokat is szépen kivitelezték. Moziban láttam először és teljesen magával ragadott. Imádom

2015.09.23 FradiStars

hááát az tulzás lenne azt állítani hogy tetszett ... de nem is vártam tőle sokkal tobbet :) aki látta az eddig részeket ugyis megnézi és egyszer érdemes is se több se kevesebb

2016.01.05 Marcello

Azta ez a film eszméletlen jó volt! Szépen ki lett dolgozva. De a látvány mellett pörgős volt gyorsan eltelt az a 2 óra (sajnos).

2016.04.08 evaspitzmuller

A zárójelenete fantasztikusra sikerült.Ez a film olyan mint az élet.. ..el kell merülni benne,és élvezni kell, nem pedig az esetleges hibáit keresni..

2016.01.27 Dooo

Szokásos Jurassic Park film, minden jónak ígérkezik, aztán elszabadul a pokol... ebben a filmben sincsen másképp. Nézhető film, nem is olyan rossz, de meg se közelíti az eredeti Jurassic Parkot.

2016.02.10 MrMiL

Nagyon jól sikerült alkotás. Látványgazdag és részletgazdag. Felidézte az eredeti Jurassic Parkot és a végén, a film utolsó 20perce mindent túlszárnyal!