Jurassic World

Jurassic World

2015.06.16 Melibaba

Valakinek furcsa h a dinok embereket olnek... Erdekes hiszen ezek ragadozok. Ha valamelyik allatban benne van az oszton legyen az oroszlan mindig megerzi a hus szagat foleg ha az fut is elotte akkor az oszton feltamad.

2016.02.23 BlaBlaBla

Egy korrekt alkotás, a JP filmeknek eleve van egy hangulata. Túl sok újat nem tudtak benne hozni, de látványosak voltak a dínók és egy-egy jelenet is.

2017.12.31 Dius0520

Nagyon jó kis családi film, szépek a jelenetek, színes, és valóságos az egész. A történetet is szépen kiegyengették, egyáltalán nem elcsépelt, pedig azt vártam elsőre, de kellemesen csalódtam. Moziban néztem, megérte a jegy árát.

2016.02.08 RobThe10

Chris Pratt miatt jó ez a film. Semmi másért. Nagyon nem tetszett, de ha nem lett volna Chris Pratt, meg se nézem az tuti. Borzalmas folytatás volt, sajnos ezt kell írjam...

2016.05.06 Garfbob10

Méltó utódja az eredeti klasszikusnak, bár a nyomába egyáltalán nem érhet. Azt azért sajnálom hogy csak Wong tért vissza az eredetiből, volt akinek lehetett volna egy jó kis cameoja. A szereplők közül egyedül a gyerekek idegesítettek, de ők nagyon. Bátran ajánlom azoknak, akiknek tetszett az első rész.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Katasztrófa! És ez a legkíméletesebb kifejezés a filmre! Persze, dínókkal mindent el lehet adni, ezt a teljesen felesleges agymenést is, ám a látványon kívül gyakorlatilag a film értéke annyi, mint a szélbe kiáltott ígéreté. Gagyi, sablonos jelenetek... Több

2015.10.29 prof.zoltan

Az eredetihez ugyan nem ér fel, és nem nagyon jött be ez a génmódosított szuperdínó és idomított raptorok dolog, de meg kell hagyni, még így is egy szuper látványos, izgalmas mozi lett belőle! Simán lekötötte a figyelmem, izgultam, megijedtem, szóval nagyon jó szórakozás volt!

2016.09.13 Miss_Murder

Édes istenem, hogy én mennyire rajongok ezért a filmért. Az első Jurassic Park részt juttatja mindig eszembe, pedig már sok-sok évvel később játszódik. Nagyon jó a szereposztás, gyönyörű a képi világ. Nagyon eltalálták ezt a filmet, mi például család... Több

2015.11.04 Ballerz93

Nagyon jó volt. Tökéletes volt benne a hangulat, a poénok, az akció jelenetek. Nem is beszélve akkor már a színészekről. Szerintem igazán szerethető a történet is így nincs semmi baj vele. Leköti az embert.

2016.04.19 Kata

Nekem személy szerint nem tetszettek az eredeti filmek, ezt is csak a barátaim kedvéért néztem meg, de nagyon meglepett, hogy ilyen jó. Chris Pratt hozza a laza hőst, viszont Bryce Dallas Howard nagyon nem meggyőző.

2016.01.11 [email protected]

Összességében annyira nem fogott meg, nem adott újdonságot. Az igaz hogy látványos, képi világában megfogó alkotás, de semmi több. Középszerű, átlagos film!

2015.10.27 flankezredes

Spielbergnek ehhez a filmhez, a pénzén és néhány tanácsán túl nem sok köze van. Sajnos nem érte el a kult első rész szintjét, de lehet még a másodikét sem. Sajna unatkoztam a vetítés alatt, 1-2 jelenetet leszámítva nem volt valami félelmetes, és ez ... Több

2016.03.24 Kiccsi7

Hát nem annyira nagy szám. A karaktereket szerintem nem dolgozták ki eléggé, sok volt benne a közhely, de aki szereti a szériát az megtalálta benne ami neki tetszett. Mondjuk én is megnézném az újabb részeket is, mégiscsak Jurassic Park.

2015.11.26 Niki88

Csodás,profi én egyszerűen imádtam. Nem is próbáltam összehasonlítani a régi Jurassic filmmel,ez pont így volt jó,hogy megjelentek az újabb technikák,kicsit már jobbak a lények.Tetszett a részek amikor beletették a régi parkot vagy amikor megjelent Rex. Nagyon élveztem és kivételen még a két kis srác is szimpatikus volt.