Jurassic World

Jurassic World

2017.01.20 Katkatt

Lehet, hogy elfogult vagyok a filmmel, mert az összes korábbit imádtam, de nekem tetszett. Hozta a nagy öregek hangulatát és az extra látvány már biztosítva volt a XXI. század adta technika révén.

2016.11.22 csocsicsoda

A korábbi részek méltó folytatásának tartom a JW-ot. Engem végig lekötött, helyes volt a története és formásak a dinok.

2016.06.15 Panna

Furcsa volt új JP filmet látni a moziban, de megérte. Sokat kellett rá várni, de rendben volt a film. Itt nem érzem, hogy újabb bőrt akarnak csak lehúzni egy korábban sikeres filmről.

2015.08.18 Pillcsi

Engem a régebbi részek jobban megfogtak,de persze ez sem volt elhanyagolható,csak valahogy a régebbi részekben hihetőbb és félelmetesebb volt a dinó.Azért a látvány itt is nagyon tetszett és lekötötte a figyelmem.

2015.06.29 macikutya

A film alapvetően egy jó produkció, majdnem kiváló mozi élmény. A cselekmény elég mozgalmas és magával ragadó, de talán néhol túlságosan is az. Hab a tortán hogy elsütöttek egy-két poént is a szinkronszínészeink, igaz az eredeti angol verzióban nem í... Több

2016.10.26 malnaturmix

Én nem csalódtam a filmben. Már készült 3 rész, egy negyedik főleg ennyi év távlatából kockázatos volt, de engem megvett.

2015.10.20 J.Fatime

No most először is nem lehet elfelejteni a Jurrasic Parkot ami szerintem az első olyan dinós film ami igazán jól sikerült és ez a World is egészen jó lett. Sajnos úgy gondolom,hogy egy két rész már annyira modernre sikerült,hogy már magad se hiszed e... Több

2015.06.30 bigi

Aggódtam, hogy majd egy hihetetlen gagyi CGI tenger lesz az egész, de még ha az is volt: marha ügyesen csinálták, mert nekem tetszett. Minden téren megfelelő folytatása a nagy elődnek, az meg külön tetszett, hogy a folytatásait figyelmen kívül hagyta... Több

2016.02.22 dóri

Én élveztem a filmet miközben néztem. Végre megvalósul az ötlet, és megnyílik a park. De újabb és újabb látványosság kell az embereknek, ami nagyon igaz a valóéletben is. Egyedül a vége nem tetszett, túl romantikus lett.

2015.12.29 Luxury

Szóhoz sem tudtam jutni, szerintem nagyszerű lett ez a film, és megütötte az első rész mércéjét a modern látványelemekkel és a történettel is. Pörgős film, észre sem lehet venni a játékidő hosszát.

2015.06.23 Newyqrk

COOOOOL Kötelező. Kedvenc filmem lett, rengeteg akció/látvány és rávilágitás arra hogy az állatok nem játék szerek. És hogy tiszteld a múltat. HAJRÁ gyereke MÉG mozi nézzétek meg.

2016.01.05 Kellangy

Hozta a várakozásnak megfelelő akciókat, szép, látványos mozi. Jó a történet, néha borzonghatunk is, gyors cselekmények vannak benn, izgalmas, így leköti a nézőket. Jók a szereplők alakításai, mindenképp nézhető film.

2016.06.22 punktum

A látványa nekem tetszett. A története sok újszerűt nem adott, de élvezetes volt.

2015.10.09 Alexa

Moziban néztük, 3D-ben, igazán megérte. Visszaidézte a gyerekkort, mikor az első részek mentek belőle. A raptorok kmm... idomítása picit kiverte mondjuk a biztosítékot, de összességében tetszett.