Kamera o tomeru na! (2017)

Kamera o tomeru na!

Szabó390315   2021. 09. 07.

Girlpower

Az itteni 2 pozitív értékelés miatt na mondom, megnézem. Az első félórát értetlenül néztem végig, gondolkodván a miérten... De aztán valóban zseniálisan alakul a film. :D Ajánlom mindenkinek, aki egy kis vígjátékba csomagolt, klasszik horrorra vágyik. :)

BoBamburg   2020. 10. 28.

Tagadhatatlanul az utóbbi idők legeredetibb és legjobb zombis filmje. Pedig tényleg nehéz már újat mutatni a rengeteg élőhalottas mozi után, de a one cut of the deadnek sikerült. Minden percét imádtam.

elekm90   2021. 06. 06.

Azt hiszem, hogy kijelenthetem, hogy ehhez fogható filmélményben még nem volt részem. Az első félórában fogtam a fejem, hogy "ez mi a s***?", utána a képernyő elé szegezett, az utolsó harmadát pedig egyenesen zseniálisnak tartottam. Rendkívül ötletes darab.

Egy japán film kapcsán némiképp túlzás volna elsütni az "ehhez foghatót még nem láttál" közhelyet, hiszen a távol-keleti ország jó párszor meglepte már a nyugati nézőket olyan művekkel, amelyekre azok nem voltak felkészülve. A One Cut of the Dead egyediségéhez azonban kétség sem férhet, és noha elsőre bizonyára a horrorrajongóknak indítja be a nyálelválasztását, számukra a rossz hír az, hogy ezt egyáltalán nem az ázsiai moziktól megszokott brutalitásnak, hanem fenomenálisan felépített, többrétegű formátumának köszönheti. több»

A One Cut of the Dead elsőre tényleg egy nehezen értelmezhető és befogadható film, de megérdemli, hogy mindenki adjon neki egy esélyt, és próbálja leküzdeni az ellenérzéseit. Bízzatok a felfedezés szellemében, és bármennyire is borzasztó lesz a film első fél órája, legyetek erősek, mert utána egy igazán egyedi és felettébb szórakoztató filmélménnyel lehettek gazdagabbak. több»