Tőrbe ejtve

Knives Out

2020.10.31 czaky73

Ámulatba ejtve

Nem hittem volna, hogy lesz olyan film, amire azt mondom, bárcsak fekete-fehér lenne. De ez olyan klasszikus krimi Christie stílusban, amilyet régen láttam. Sajnos manapság gyanakodni kell, ha túl jó a szereposztás, de itt azt sem tudom, hogy a végkifejletet várom-e vagy inkább azt, hogy minden szereplőt minél többször hallgassanak ki, s láthassam játszani. Játszani, s nem lövöldözni, akciózni, káromkodni. Talán ezért érzi a néző, hogy lassan indul, a stílus ilyen, így van felépítve. Csak ajánlani tudom.

2020.06.05 Zitavon

Erőltetetten mesterkélt

Ha egy mondattal szeretném megfogalmazni, akkor: Elég erőltetettre sikerült. Sajnálom, mert a szereposzzás klassz volt. Úgy tűnt valami újat és fordulatosat szerettek volna létrehozni a forgatókönyvírók, de sajnos a film összességében egyszerűen erőltetetten mesterkéltre sikerült. :(

2019.09.08 Sonny

Nagy meglepetést okozott a film, krimikedvelőknek igazi csemege. Könnyed detektívtörténet, apránként adagolja a nyomra vezető információkat. Olyan, mint egy jó Agatha Christie sztori modern köntösbe bújtatva.

2019.12.27 matyas

Bárki bármit is mondjon Rian Johnson egyszerűen zseniális rendező. Imádom, hogy egyszerűen kihozza a maximumot a színészeiből, és az is dicsérendő, hogy szembe mer menni a konvenciókkal, nem volt ez másképp a Star Wars-nál, és nincs ez másképp a Tőrbe ejtvénél sem. Jól összerakott sztori, bevállalós koncepcióval.

2019.12.30 Zoltán

Amindenit! Szerintem ez a film nagyon ott van, ha bárkinek is kétsége volt afelől, hogy ez a film a merészsége miatt esetleg saját maga csapdájába esik majd. A rendező érezhetően keresztülvitte azokat az elképzeléseit, amit szeretett volna. Nagyon j... Több

2021.08.06 Krisztina389534

Szuper!

Ma néztem meg. Én nagyon szeretek filmezni, ez most nagyon tetszett. Csak ajánlani tudom.

2020.12.05 Rita381060

Eredeti, fordulatos történet

Nem kiszámítható, eredeti történet. Többszörös csavarokkal bonyolított, Agatha Christie-t megidéző krimi, nagyon szórakoztató volt nézni.

2020.05.17 ❤Fanniiii❤

nem annyira tetszett,de kibirható