Tőrbe ejtve

Knives Out

2023.07.19 fankbringa

Nem ejtett rabul a film az elején, igaz nem is voltam ráhangolódva. Jöttem-mentem közben, és oda-oda néztem, hogy hol tart épp a cselekmény. Aztán vége lett a filmnek. Nem maradt bennem hiányérzet. Az alapfelállás egy tipikus krimi, tipikus szereplők... Több

2020.01.14 BoBamburg

Nem vagyok nagy krimi rajongó, de elégedetten távoztam a vetítésről. Kellemes és laza popcorn mozi ötletes történetvezetéssel, humoros szituációkkal, és remek színészi gárdával (illetve azok filmbeli karaktereivel). Nem egy korszakalkotó film, viszont tényleg kellemes kikapcsolódás.

2020.02.07 Szilonka

Remek hangulatú film, minden percét imádtam. Ahogy aprólékosan bontakozott ki a történet, ismertük meg a szereplőket.

2020.02.09 elekm90

Rendkívül szórakoztató, modern köntösbe bújtatott Agatha Christie stílusú krimi. Az ember fél óra után azt gondolná, hogy megfejtette a rejtélyt, de a film még bőven tart meglepetéseket. Rian Johnson remek forgatókönyvet írt, ami folyamatosan adagolj... Több

2021.10.13 diumiu

A maga műfajában számomra kiemelkedő ez a film. Nagyon izgalmas, fondorlatos, és azt gondolom, nem kiszámítható a sztori. Nagyon nagy kedvencem lett, a stáb fantasztikus nevekből áll, csak ajánlani tudom.

2020.06.28 sptt

Végre egy jó film! Lassan kezdődő, majd a jellemábrázolások mellett szépen fokozódó iram és feszültség, tökéletes színészi játékokkal és rendezéssel, némi Agatha Christie utánérzéssel. de ez sem kritika, mert zseniálisan alkalmazza a módszert. Sok ehhez hasonló filmre lenne szükség! 8/10

2020.07.17 stevepisti

Tetszett!

Jó film, érdekesen tálalva elénk a szituációt, azt gondolnánk hogy egy ponton már nem lesz semmi érdekes. Aztán úgy folytatódik, hogy várjuk a végét mit is hoznak még ki belőle . Nekem kifejezetten tetszett !

2021.01.07 Nk

Klasszikus krimi, ami nyugodtan és higgadtan mesél. Sok éve kikopott ez a műfaj, így hiánypótló darabként kellemes szórakozás. Emiatt elnézhetők a hibái, mint az elejétől sejthető "nagy csavar" vagy a faék egyszerűségű karakterek. Régen ebben a formában ez csak egy közepes film lett volna.

2020.02.08 MKristijan

Csak poszteren futottam bele ebbe a filmbe, nem igazán kapjuk az arcunkba ezeket a filmeket. Örültem hogy mégis sor került a megtekintésére. Mindig is szerettem a detektív történeteket, főleg ha nem bogozható ki könnyen a megoldás. Ebben a filmben, ... Több

2020.08.28 Greeta

Meglepett a film. Őszintén szólva féltem tőle, hogy az első 10 perc után tudni fogom ki a gyilkos, de nagyon jól tudták kavarni a szálakat a készítői. Daniel Craignek is jól állt a szerep.

2023.01.29 cynicalrealist

Aggaszt a Kriszti

Vannak jó pillanatai a filmnek, bár azt, aki valaha elmerült a Poitot- vagy a Miss Marple-sorozatokban, nem érhette meglepetés. Igazából 3,5-öt adnék rá, ami már 4, de az ellazsálások miatt csak 3 csillagot kap.

2020.03.04 Lonka

Igazi sztárparádé. A története is végig egy lépéssel az ügyfél előtt járt mindig. Nem sablonos a story.

2020.09.13 Timcsi

A Tőrbe ejtve az elmúlt évek legjobb nyomozós gyilkosos története lett. A történet izgalmasan indult és ahogy egyre több dolgot tudunk meg lesz egyre bonyolultabb a film.

2020.01.07 petraszab

Valóban van benne nagy krimiírókra való utalások, hasonlatok. Minőségi film, látványos és elgondolkoztató.