Közelebb
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timcsi   2019. 01. 20.

Nem gondolom magam prűdnek, de sok film értéke nincs neki.

indingo   2017. 04. 18.

A zenéjét kiemelném a filmnek az minőségi volt. A történet számomra nem szólt semmiről. legfőképpen nem olyan dologról amelyről filmet kéne csinálni.

ArpiHajdu és Réci   2017. 04. 09.

Szerelmi macska-egér játék

Huhh...hát nem könnyű megfogalmazni a véleményemet erről a filmről, már csak azért sem, mert egyelőre nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően értem azt, amit a készítők szerettek volna kifejezni vele. A film számomra egy igazi szerelmi macska-egér játék, a négy főszereplő olyan, mint egy rossz gyerek...mindig éppen az kell neki, ami a másiké. Szerelmi hullámvasútjukon ide-oda lökdösik egymást, míg rá nem döbbennek, hogy minden úgy volt a legjobb, ahogy elkezdődött, csak akkor már késő. Egészen különlegesen kezeli az időt a film, itt nincs szükség "1 évvel később" feliratokra, egyik jelenetből a másikba ugrálunk az idővel is. Míg Anna és Larry az egyik jelenetben először találkoznak, a köv... több»

Deku   2017. 07. 26.

Több nívós színész is feltűnik a filmben mint például Natalie Portman és remekül is játszott. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Én még a túltolt szexualitást is el tudtam volna viselni a filmben, ha éreztem volna valami mondanivalót vagy különlegességet a filmben, de ez elmaradt.

Natalie Portman
Jude Law
Natalie Portman

Az Egyesült Királyságban és az USA-ban zajlott a forgatás, összesen 12 helyszínen.

A világpremier az USA-ban, Los Angeles-ben volt 2004. november 22-én.

A Rotten Tomatoes oldalán 68%-ot kapott 203 kritika alapján.