Kung Fu Panda 2.

Kung Fu Panda 2

2015.07.26 szd91

Po lassan belerázódik a hős szerepbe. Annak ellenére, hogy folytatás nem unalmas. Tudtak hozzátenni a sztorihoz és a karakterekhez is az alkotók. Így érdemes folytatást készíteni.

2015.03.31 Brigusz724

Mindegyik részt láttam, nekem nagyon bejött. A sorozat alapján kb. ezt vártam, de aki azt szereti, a filmet is imádni fogja.

2018.01.30 zsani

Negatívuma az animációnak, hogy Po még mindig béna, annak ellenére is, hogy megannyi főgonoszt győzött már le.

2016.04.21 raczdavidzsolt

A DreamWorks esetében szokatlanul hosszú időt, öt évet kellett várnunk a folytatásra, de megérte. A harmadik rész mozgalmas és látványos, szülőt és gyereket egyaránt kiszolgál.

2015.07.22 london2012

Az első rész sokkal sokkal jobban tetszett mint ez a második. Kicsit a sztory lehetett volna érdekesebben megírva de nem rossz ettől eltekintve sem. Érdemes megnézni.

2015.06.15 smith

Méltó folytatása a zseniális első résznek. Minden előnyét újra felsorakoztatják. A karakterek zseniálisak, a sztorira rá tudtak rakni még egy lapáttal. A mellékszereplők (nyulak-disznók) pedig kellőképpen aranyosak ahhoz, hogy a (történetet még nem értő) legkisebb gyerekek is találjanak benne valami kedvükre valót.

2015.05.12 adibandii

Szerintem egy vicces,szórakoztató izgalmas animációs film.Számomra némelyik pillanatban még megható is,de ezzel csak én vagyok igy,mert tul érzékeny vagyok.Na de mindenképp megéri megnézni.

2018.03.25 NRD

Úgy gondolom, hogy nem maradt le sokkal az előző résztől! Ugyan szerintem ez látványosabb lett, a másik sztori jobban kidolgozott volt! A poénok itt sem maradnak el!

2015.08.16 doffy_joka

Hát ez valahogy nem jött össze. Jó is lehetett volna, de sajnos nem lett az. Egyszer megnézhető, de nem dobja el az agyát az ember tőle sajnos. Valahogy túl unalmasra sikeredett a történet.

2015.08.21 Dracule

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2015.11.19 Robi92

Nagyon jó mese,felülmúlja az első részt,sokkal többet is lehet nevetni.Mondjuk a kislányom már néhány résznél túlságosan félt,pedig ez a mese gyerekeknek is szól.

2015.06.17 AESB

Az első részét imádom! DE ez a rész valahogy már nem adta azt, amit elvártam volna tőle. Szerintem ez a történet már túl izzadságszagúra sikeredett, a látvány jó, a karakterek is, de már nem olyan szórakoztató!

2015.11.02 Vivi02

A 2. rész is jóra sikeredett. A poénok meg maradtak. A harci szellem is. Nagyon jók a figurák benne. Ajánlom mindenkinek. Én a családommal ezen is sokat nevettem :)

2015.04.24 sullerb1022

Az első rész nagyon tetszett, ezért nagyon vártam a folytatást, de nem erre számítottam… Az animáció nagyon jó, a látványvilág, az akciójelenetek kidolgozottak, bár azért szerintem sokszor túlzásokba estek… De a forgatókönyv szörnyű, inkább el se készült volna….CSALÓDÁS!