Kung Fu Panda 2.

Kung Fu Panda 2

2016.02.21 prof.zoltan

Po eredettörténete sokkal inkább megmaradt bennem és szerintem mindenkiben, mint ez a 2. rész, de mindentől eltekintve ez is egy hihetetlenül aranyos, jól összerakott kis mese, amit kicsik és nagyok is egyaránt élvezni fognak!

2015.12.09 Bius

Aranyos ez a panda figura,olyan kis cuki szerethető aki imádja a hasát.Az első része is szép volt és szerintem ez is jól sikerült.Tetszenek ezek a szépen megrajzolt figurák és helyek igazán látványos mese.

2015.04.03 picibaba

"Az ősellenségem.....lépcsőőő" :DDDD Ez mekkora :D Ami a filmet illeti, nagyon aranyos, abszolút méltó folytatása az első résznek.

2016.03.17 Phalanx

Az első jobban tetszett, az valahogy eredetibb volt, ez kicsit izzadságszagú, amolyan húzzunk le még egy bőrt az amúgy ötletes, aranyos, jó sztoriról. Persze, voltak itt is aranyos dolgok, meg vicces jelenetek, de semmi iszonyúan különös, semmiképpen sem akkora filmélmény, mint az első film.

2015.12.29 luksa10

Kicsit fura volt, nem éreztem benne azt a pluszt poénok, sztori, meg vicces karakterek szintjén, amit az elsőben, ezért nekem nem is annyira tetszett, de talán ha először láttam volna ezt a másik nélkül, nem lett volna vele semmi bajom, szóval igazából nem mondanám rossznak.