Legenda vagyok

I Am Legend

2015.05.30 zoll-e89

Nagyon kreatívan lett megalkotva az apokaliptikus világ. Nem tömték tele szörnyekkel az egészet mégis érződik az a súlyos helyzet amibe Will Smith került. Nagyon tetszett és élveztem a film minden percét!

2015.08.07 Peeves112

Úristen az egyik kedvenc filmem. Látszik, hogy sok munka van benne. Imádom a sztorit, a szereplőket, az akció jeleneteket. Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Ha még nem láttad itt az ideje!

2016.04.24 johnny87

Hihetetlenűl erős hangvételű film.Imádom, bár nem lehet ezt nem imádni.Will Smithnek szerintem ez a legnagyobb alakítása.Csak egy kutyàval viszi végig az egészet de mégis annyira érdekes mint egy jó könyv amit nem lehet letenni.Szörnyen félelmetesre csinálták a várost.Igen hatásvadasz film.Szinte hibátlan

2016.12.04 Szőr SzereLő

Szerintem nagyon jó film. Én sem vagyok oda egyáltalán a zombis filmekért, lehet azért is mert a legtöbb belőleb meg c kategóriás, de ezt odatették rendesen. Sokadjára mutatja meg Will hogy mekkora színész is, aki mellé jóformán elég 1 két statiszta ... Több

2017.05.23 NLHF

Nem vagyok oda a zombis filmekért, de ez tényleg nagyon jó. Annyira átjött a film hangulata, végig izgultam. Will Smith alakítása pedig zseniális. Hiába volt egész sokáig az egyetlen szereplő, nem vált unalmassá.

2015.11.29 golyo95

Will Smith szerintem tényleg elmondhatja magáról hogy napjaink egyik legjobb színése ebben a storyban is nagyot alakit mint minden más filménen is imádtam ezt a filmet

2016.02.11 Krisztian

Örültem volna egy alternatív befejezésnek, és abból adódóan egy második résznek. Szeretem a post-apokaliptikus filmeket, ez is jó volt. Kifejezetten alkalmas egy kikapcsolódásnak szánt filmezésre.

2015.11.26 mrstubbs

Az biztos, hogy nem kell sok szereplővel azonosulni, de ezért nem kár. Nagyon jó filmnek tartom, mert szinte egy személyre koncentrál, így jobban tudok figyelni, és nem vész el a lényeg

2019.01.09 Let it happen

Mikor legelőször láttam, nagyon féltem utána. Szerintem igazán ütős film lett. Eltér a hagyományos apokaliptikus filmektől, ami nálam pozitívum! És igazából elgondolkodtató is. Will Smith nem tartozik a kedvenceim közé, mégis ebben a filmben úgy gondolom zseniálisat alakított!

Egész jó a sztori, de a végét eléggé elszúrták. Egyedi befejezés lett, de nem a legjobb, sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni, és szerintem érdemelne egy 2. részt is, mert így elég septiben (félig)lezárt dolog érzetét kelti bennem.

2018.09.02 Barnabii44

Izgulós jó zombifilm.

2015.07.13 varjú

Will Smithnek jól állnak a robotos, jövős, lövöldözős, világmegmentős sci-fik, lévén az úriember egy tökéletes akciósztár. Nem mellesleg kijárt már egy fekete szuperhős is, aki életét és vérét kockáztatva megmenti a Földet a pusztulástól. A film egy ... Több

2015.07.19 papaja

A Legenda vagyok pont az a film, amiről azért nehéz véleményt formálni, mert annyira nem rossz, hogy mindenáron bele akarjon kötni az ember, ugyanakkor annyira nem is jó, hogy mindenáron dicsérni akarja. Ez pont az a film, amit teljesen felesleges vo... Több

2015.01.28 encike

Ez egy jó film. Több nemigazán mondható el róla. Van benne dráma bõven és elég izgalmas is de ez inkább az egyszer nézhetõ kategória. Bár a színészi alakítás hibátlan!