Doboztrollok

Doboztrollok

Los Boxtrolls
pisti18

A Doboztrollok története Sajthidán játszódik, egy Viktória korabeli városban, ahol minden az előkelőség körül forog, és a lakók a büdös sajtok megszállottjai. A takaros város utcái alatt laknak a mókás Doboztrollok. Ezek a kis élőlények éjszaka másznak csak elő rejtekükről, hogy ellopják a… Több

Premier (HU): 2014.10.16.

2022.09.26 Interfectorem Sabnock

legújabb vélemény a nap véleménye

Vagány dolog a trollok élete.

Egy igazi, hamisítatlan stop-motion, amit akár maga Tim Burton is rendezhetett volna, de nem így van. Anthony Stacchi, és Graham Annable munkáját élvezhetjük a filmvásznon, egészen 97 percen keresztül. De miről is van szó tulajdonképpen? Íme! A marke... Teljes kritika

2017.12.05 Deku

Láttam már szuper filmet nem is egyet de ez azok közül is előkelő helyen végzett nálam. Igazi gyöngyszem lett ez a film, telitalálat volt mind a karakterekkel mind pedig a történettel, ami nekem hatalmas szórakozást biztosított.

2019.01.19 dailyfilmsan

A stop motion műfajánakaz egyik legmunkásabb darabja. A cukifaktorra megy rá egyértelműen édes kis dobozos valamik a szörnyek, a kisfiú is nagyon édes.Maga a rajzfilm egy egyszerű síkon halad előre és bontja ki magát. A zenéje is a kis kedves jelzőt ... Több

2019.05.26 Ms. Akárki

Izgalmas kis mese, bár szerintem ez a kisgyerekeknek egy kissé ijesztő lehet. Inkább tizenpáréveseknek lesz jobban élvezhető, mert némelyik karakter groteszk és félelmetes szerintem. Gyönyörű a látványvilág és a történet is egyedi.

2018.07.30 Norbi

Mindenképpen kiemelném ezt a fajta animációt, nagyon egyedi kinézetű mese . A történet nem egy hatalmas kaland , de egy gyerek számára már szórakozást nyújthat.

Egy ipaden lejátszott, végtelenített videóval tudták megoldani a készítők a mechafúró kemencéjében lobogó tüzet. Szerző: dailyfilmsan

1,4 millió arckifejezést fabrikáltak meg a főszereplőnek, Tojásnak előzetesen.Szerző: dailyfilmsan

A rajzfilmben 26 helyszínt láthatunk. Mégis a művészek 79 díszletet készítettek el. Szerző: dailyfilmsan

A rajzfilm készítői 200 jelmezt rendeltek a rajzfilm bábuihoz.Szerző: dailyfilmsan

(2015. 08. 06.)
oboztrollok
Szeretted Tim Burton stop motion történeteit? Már reflexszerűen füledhez kapsz, ha a gyerekek Disney dalokat énekelnek? Unod már a manapság csak folyatásokból élő Pixar és DreamWorks Animation mozikat? Akkor ezt semmiképpen se hagyd ki! Több