Doboztrollok

Los Boxtrolls

2022.09.26 Interfectorem Sabnock

legújabb vélemény a nap véleménye

Vagány dolog a trollok élete.

Egy igazi, hamisítatlan stop-motion, amit akár maga Tim Burton is rendezhetett volna, de nem így van. Anthony Stacchi, és Graham Annable munkáját élvezhetjük a filmvásznon, egészen 97 percen keresztül. De miről is van szó tulajdonképpen? Íme! A marke... Teljes kritika

2017.12.05 Deku

Láttam már szuper filmet nem is egyet de ez azok közül is előkelő helyen végzett nálam. Igazi gyöngyszem lett ez a film, telitalálat volt mind a karakterekkel mind pedig a történettel, ami nekem hatalmas szórakozást biztosított.

2019.01.19 dailyfilmsan

A stop motion műfajánakaz egyik legmunkásabb darabja. A cukifaktorra megy rá egyértelműen édes kis dobozos valamik a szörnyek, a kisfiú is nagyon édes.Maga a rajzfilm egy egyszerű síkon halad előre és bontja ki magát. A zenéje is a kis kedves jelzőt ... Több

2019.05.26 Ms. Akárki

Izgalmas kis mese, bár szerintem ez a kisgyerekeknek egy kissé ijesztő lehet. Inkább tizenpáréveseknek lesz jobban élvezhető, mert némelyik karakter groteszk és félelmetes szerintem. Gyönyörű a látványvilág és a történet is egyedi.

2018.07.30 Norbi

Mindenképpen kiemelném ezt a fajta animációt, nagyon egyedi kinézetű mese . A történet nem egy hatalmas kaland , de egy gyerek számára már szórakozást nyújthat.

2017.08.07 felicity

Izgalmas kis mese. Látványos és nagyon szuper. Mondanivalója is van. a karakterek és az animáció is jó. összességében tetszett. nézzétek meg! Csak ajánlani tudom.

2017.07.31 czigler.nora

Nem túl nagy elvárásokkal ültem le megnézni, de kellemesen csalódtam! Nagyon jó mese, ám mégsem feltétlen gyerekeknek ajánlom. Komor is, és kissé rideg mese.

2015.08.29 pisti18

Először is ez nem rajzfilm volt. Inkább a 90-es évek meséire hajaz,mert azóta rajzfilmmel nem igazán találkozhattunk. Különben ez az animációs film főként a felnőtt vagy idősebb korosztályt célozza meg nem igazán a 16 év alattiakat. Viszont attól füg... Több

2015.07.22 szd91

Mesét még soha nem hagytam félbe, de ezt 20 perc szenvedés után muszáj volt. A képivilága valami iszonyatos és még a 3D se segített rajta. Azért néztem 20 percig is, mert ketten néztük és egyikünk se akarta kinyomni aztán kifakadtam hogy nem bírom to... Több

2015.05.23 Brigusz724

Igen érdekes és egyedi történet, de teljesen jó pozitív mondanivalója a "ne ítélj első benyomásra". Annyira kis édesek a doboztrollok, szerintem jó kis mese.

2015.07.21 london2012

Számomra egy végtelen unalmas gyenge történettel rendelkező mese amit kb a feléig láttam mert inkább mást néztünk. De kinek mi hajrá megnézni kinyomni :)

2015.08.20 Filmzabáló

Bohókás, aranyos mese, felnőttek annyira nem fogják élvezni, mint a szokásos meséket. A Doboztrollok kifejezetten figyelemreméltó munka, mely mer más lenni, mint a futószalagon készülő animációs mozik. Viszont valahogy mégsem kiemelkedő. Egynek jó, vannak jobbak is.

2016.07.24 Igob1

Ritka gyenge animációs mese. És gyermekek számára szerintem nem is való. Szinte biztos, hogy rémálmai lennének tőle. De felnőttek számára pedig azért nem jó mert vontatott és humor nem található benne, vagy legalábbis nem túl sok.

2020.12.19 Tyoci

Egyáltalán nem vett meg ez a rajzfilm. Ha visszagondolok, hogy mennyire élveztem, nem jut eszembe róla, csak annyi, hogy biztosan nagyon unatkoztam, azért néztem meg. Sok az irritáló, értetlen karakter benne, hosszadalmas a megfejtés, szinte kimerítő.