Doboztrollok

Los Boxtrolls

2015.02.11 S.Marika

Jó animációs filmet, már sűrűbben látok, mint rendes filmet. Ez egy felnőtt mese! Nem kisgyerekkel kell megnézni... A mondanivalója aktuális... Mintha a jó karaktereket, direkt nem dolgozták volna ki annyira, hogy feledhetetlenek legyenek. Az egész moziból, a gonosz oldal az, ami megmaradt, ami miatt újranézem többször is.

2016.02.04 Cirmici

Nekem nagyon tetszett. Szerintem ez a kis történet nem feltétlenül gyerekeknek való animációs film, a komor hangulata. Szépen ki lett dolgozva és nem szokványosak a karakterek sem.

2015.04.24 sullerb1022

Nagyon jó animációs film, ami szerintem se gyerekeknek való. A film mögé kell látni, ahhoz, hogy megértsük mit is akar igazán mondani, és ez az, ami nagyon tetszett benne, végre egy jó kis animáció!

2015.09.04 Quinlan

Egyszer bőven nézhető film volt, színészek a helyükön voltak. Azonban nem lett nagy eresztés. Amolyan egyszer megnézed, de többször nem nagyon vágysz rá fajta. A látványvilágra sincs panasz csak maga a film összességében nem fogott úgy meg .

2016.01.27 Eszti

Nagyon gyenge animáció.Annyira kis gagyik lettek ezek a doboz figurák,nem tetszettek.Tényleg csak gyerekeknek való de szerintem még nekik is gyenge és ráadásként unalmas is.

2015.03.04 Real013

Jó meséhez méltó módon persze a végére minden a helyére kerül és mindenki meglakol, akinek bűnhődnie kell, a Doboztrollokat mégsem mondanám túlságosan maradandó filmélménynek. Valahogy pont az hiányzik belőle, ami az előző kettő Laika mozit kivételes... Több

2015.02.01 kerilajcsi

Ez a film felnőttek számára nagyon fontos üzeneteket közvetít: ne hidd el gondolkodás nélkül egy másik népcsoportról, amit egy hatalomvágyó, képmutató csoport állít. De a filmbeli karatketerek szörnyűek és ijesztőek. Nem gyerekeknek való film.

2015.03.11 tothistvan2

Remek mese! Nagyon jó karakterekkel, a történet páratlan és érdekes! Látványvilága miatt nem mindenkinek fog tetszeni , de ez nem negatívum! A mese ettől függetlenül remek lett! Jár neki a 4/5.

2015.01.27 sbalazs

Zseniális mese! Nagyon jók a karakterek, a történet kerek és érdekes és a magyar szinkron zseniális! Aki újszerűre vágyik, az nem fog csalódni!

2015.02.21 Vica

A film közepéig nem tűnt valami bíztatónak. Kifejezetten vontatott, sablonos és unalmas volt. Aztán valahogy beindult. A képi világ nem egy szokványos mesét sugall, talán mintha picit groteszk is a stílusa (a karakterek kinézete), de a film közepétől... Több

2014.12.03 Domino

Ez egy aranyos kis mese, ami nem csak a legkisebbeknek szól. A felnőttek is ugyan úgy tudnak szórakozni egy ilyen történeten, mert egyrészt roppant vicces, másrészt látványos, és nem utolsó sorban mondanivalója is van, bár az talán inkább mégiscsak a gyerekeknek szól.

2016.04.22 FunBoi

Láttam már jobb animációs filmet, de nem bántuk meg, hogy 3D-ben néztük meg a moziban, így volt az egésznek egy olyan varázsa, amit otthon nem jött volna át. A kis doboztrollok rendkívül aranyosak, és az egész film látványos, de mégsem túl sok. Pont a helyén van minden. Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg moziban.

2015.05.07 Phalanx

Elsőre a történet nem tűnt biztatónak, és azt hittem, hogy egy sablonos sztorit dolgoztak fel a modern filmes eszközökkel. Nyilvánvaló, hogy nem ez a legnagyobb történet valaha, de mesének jó, ráadásul a film egyáltalán nem unalmas. A kivitelezés is ... Több

2015.02.09 Szilva89

Inkább felnőtteknek szól, mint sem gyerekeknek. Szórakoztató, jól kidolgozott karakterek. Kis Tim Burton utánérzés azért rendesen meg van. Helyes a story, az animáció és gyurma film együtt, újra valami zseniális. A trollokat nem lehet nem szeretni, és még értéket is közvetít.