Lost Highway - Útvesztőben

Lost Highway
Videók

2022.01.11 Gauss

Különleges film, amely magával ragad, élvezed minden percét. Nagyon jól van adagolva benne a feszültség. Lynch egy géniusz. Régebbi darab, mely ma is megállja a helyét.

2015.08.06 hsanya182

Igazi misztikus, a tudatot lebilincselő, nyomozós művészfilm! A tudattalan metamorfózisának rejtelmeit elvont módon ábrázolja, és melyre hogy rájöjjünk, aktív figyelmet és egyfolytában cikázó gondolatokat vonz be! A film a kéjgyilkosságról, féltékeny... Több

Bill Pullman egyik, ha nem a legjobb szerepe. Nem a kedvenc színészem, de itt nagyon jól teszi a dolgát. David Lynch nagyszerű rendezése egy szürreális és hihetetlen világ, ahová kalauzol minket. Időtálló misztikus thriller.

2017.10.25 Deku

Nagyon tetszett ez a film, a helyén voltak a jelenetek, nagyon jó vágásokkal dolgozott a rendező és szerintem ennél többet nem is várhatnánk. Igazán erős és karakteres vonásokkal rendelkezik.

2019.02.12 Owotonor

Összehasonlíthatatlanul egyedi atmoszféra, hihetetlen jelenetek sokasága ami bár értelmetlennek tűnhet nagyon szórakoztató a rejtélyessége miatt, ugyan a Mulholland Drive jobb alkotás volt ennél de ez is ott van ahol lennie a kell, a kedvenceim között.

2015.06.15 fancsi094

Szerintem az egyik legjobb Lynch-film, bár a hangulata meg sem közelíti a Mulholland Drive-ét, vagy a Kék bársonyét. Nem is nagyon lehet mit írni róla, hiszen olyan szempontból tökéletes káosz ez is, hogy nincs egységes értelmezés és magyarázat az eseményekre.

2016.05.08 anita9215

Ahogy a címe is írja tényleg egy teljes útvesztő mivel én totál elvesztem benne és nem értettem a szitut. Az első pár perc még egész jónak ígérte a filmet aztán egyre inkább lejtőre került a sztori. Bonyodalmas lett a történet és a végétől pedig sokkal többre számítottam. Kár érte.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Ahhoz képest hogy húsz éves film ma is megállja a helyét. Nézhető, szórakoztató thriller, amiben van elég izgalom is. A színészek alakítása profi, hiteles.

2015.12.10 stif

A film szép és rejtélyes, de nem lehet megérteni. David Lynch filmjei általában nem szolgálnak megoldással, csak szépek, érzékiek és felkavaróak. Ilyen ez a film is, ne akarjuk megoldani vagy megérteni, csak élvezzük.

2021.01.28 Maár István

A legjobb Lynch film nekem.

2016.10.13 pav

Én nem értem, hogy mi történik itt. Senkit nem zavar, hogy a férfi átalakul, aztán heló? Bizarr alkotás, az egyszer biztos. A rendező mindazonáltal szép képekkel dolgozik és maradéktalanul képes kiváltani a misztikus filmekre jellemző borzongást. Int... Több