Lost Highway - Útvesztőben

Lost Highway
Videók
Marilyn Manson
Patricia Arquette

Fred Madison (Bill Pullman) egy nap egy videoszalagot talál a lakása bejárata előtt. A felvételen otthona látszik belülről, amiből Fred arra következtet, hogy valaki betört hozzá, ezért értesíti a rendőrséget. A történet tovább bonyolódik, amikor a férfi egy újabb szalagot talál, amin az… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 1997.06.05.

2022.01.11 Gauss

Különleges film, amely magával ragad, élvezed minden percét. Nagyon jól van adagolva benne a feszültség. Lynch egy géniusz. Régebbi darab, mely ma is megállja a helyét.

2015.08.06 hsanya182

Igazi misztikus, a tudatot lebilincselő, nyomozós művészfilm! A tudattalan metamorfózisának rejtelmeit elvont módon ábrázolja, és melyre hogy rájöjjünk, aktív figyelmet és egyfolytában cikázó gondolatokat vonz be! A film a kéjgyilkosságról, féltékeny... Több

Bill Pullman egyik, ha nem a legjobb szerepe. Nem a kedvenc színészem, de itt nagyon jól teszi a dolgát. David Lynch nagyszerű rendezése egy szürreális és hihetetlen világ, ahová kalauzol minket. Időtálló misztikus thriller.

2017.10.25 Deku

Nagyon tetszett ez a film, a helyén voltak a jelenetek, nagyon jó vágásokkal dolgozott a rendező és szerintem ennél többet nem is várhatnánk. Igazán erős és karakteres vonásokkal rendelkezik.

2019.02.12 Owotonor

Összehasonlíthatatlanul egyedi atmoszféra, hihetetlen jelenetek sokasága ami bár értelmetlennek tűnhet nagyon szórakoztató a rejtélyessége miatt, ugyan a Mulholland Drive jobb alkotás volt ennél de ez is ott van ahol lennie a kell, a kedvenceim között.

Marilyn Manson a film végén feltűnik a lejátszott pornófilmben.Szerző: dulkap

David Lynch azt nyilatkozta, hogy ez a film és a Twin Peaks: Tűz, jöjj velem! (1992) ugyanabban a világban játszódik.Szerző: ps

Fred háza a rendező, David Lynch saját tulajdona, amit Lynch maga tervezett.Szerző: ps

Ez volt Richard Pryor utolsó filmje.Szerző: ps