Maci Laci

Yogi Bear

2022.04.07 JRD

A könnyed mese...

Szeretem. Jópofa, aranyos, vicces. Igazi Maci Laci-s film, noha kissé félve álltam neki nézni. Hiszen a tapasztalat azt mutatja, hogy a rajzfilmhősökből gyakran katasztrófális filmhősök lesznek. De mint egyszerű, lelkes filmnéző, nekem tetszett. A "pikeringkosár" úgy beleitta magát a fejembe, hogy azóta is azt mondom. Ha még nem láttad, nézd meg, és add át magad Maci Laci pikeringkorsár-lopkodásainak és előre borítékolható bajkeveréseinek. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2022.04.06 HE7EDIK

Aranyos kis családi mozi, nem is értem, miért nem kapott folytatást, bár elnézve manapság a filmipart, lehet, jobb is.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nagyon nagy kedvenc, gyerekkoromban mindig megkívántam a piknik kosár tartalmát és szurkoltam a bocsoknak, hogy legalább ők lakjanak jól belőle. Sokszor láttam már, de bármikor szívesen újranézem.

2016.05.28 Orosz István

Nekem nagyon tetszett, szerintem poénos volt a sztori is jó volt. Animáció és elég jó na nem a legjobb, de mindegy mert a filmnek megvan a hangulata. Szívesen látnák egy második részt! :) Tök aranyos tényleg valamennyire még vissza is idézi a rajzfilm nyűútotta élményeke.

2019.08.26 Timon

Közepesen jó

Nagyon jó...lenne,ha az eredetit nem mosták volna össze ennyire a modern elemekkel és mondjuk úgy rendezték volna el,hogy a kimondottan meseszerű elemeket az első felében mutatták volna végig,míg a modern "újításokat" pedig inkább a vége felé.Itt legalábbis úgy tűnt nekem,hogy az,hogy ezek így szószerint minden részben benne vannak,az hol kissé fárasztó volt,hol szokatlan,hol (szerencsére legkevésbé) unalmas. Ami tetszett,az a látvány volt,beleértve az animációt,és hogy a történet azért igyekezett minnél eredetibb maradni. Szóval nem sokon múlott,úgy közepes és jó között mozog valamennyire. 10/7,5.

2019.07.28 Ms. Akárki

Tökéletes hétvégi kikapcsolódás volt a gyerkőcökkel. Azt kaptunk amit vártunk az előzetesek alapján. A jól ismert cseles kis ételtolvajok remekül mutattak animálva is. A zenéjét kifejezetten kedveltem.

2016.10.25 jencike1985

A Maci Laci határozottan poénos mégis aranyos kis film. Bár nem nagyon emlékszem a régi Maci Lacira de ennél vagányabb medve biztos nem lehetett. Szuper jó film kicsiknek, nagyoknak.

2016.10.04 Ghotik

A Maci Lacinak nagyon jó,talán az egyik legjobb feldolgozása. Nagyon látványosra sikerült a film, és karakteresek , jól kidolgozottak a szereplők, aranyos mese.