Majd újra lesz nyár

How I Live Now

2017.07.18 Deku

Első hiba a színészek játéka volt ami nagyon gyér. Szerettem volna valami jót nézni de nem sikerült. Nagyon gyenge volt az egész film története, lapos és semmitmondó, az sem volt különösebben hasznos a filmnek, hogy szerintem a szereplő gárda nem volt túl jó választás

2017.03.10 HercegPeter

Nagyon nem azt kaptam, amit vártam, de ebben az esetben ez pozitív dolog. Azt hittem a csajnak az lesz a legnagyobb baja, hogy az apja nem törődik vele és idegenekkel kell lennie. De ez csak az első pár perc. Aztán totális fordulatot vesz a film és a... Több

2016.12.23 hsanya182

Számomra egy átlagos értékű jól összerakott tinifilm. 14-16éves fiatalkoról szól, akik egyedül "felnőtt" módon élnek az erdőbe, majd egy háború kitörése miként alakítja életüket. Elszakadás, túlélés, szerelem. Remekül visszaadja egy háború kitörése u... Több

2016.10.25 MP170506

Azt gondoltam egy fiatalokról szóló romantikus film lesz, de mást kaptam. Nagyon tetszett: elgondolkodtató, megindító film. A színészek is nagyon jól játszanak. Nekem tetszett, újra megnézném.

2015.04.28 Zsofi821

Nagyon jó és különleges a film egész atmoszférája hüen követte a könyv vonulatai, sikeres adaptáció. Az összes színész jól hozta a ráruházott figurát.

2016.10.03 zoleykrajcsi

A Majd újra lesz nyár szerintem egy átlagos, egyszer nézhető film és inkább a fiatalabb korosztálynak szól. Saoirse alakításában most sem csalódtam, számomra miatta volt nézhető a film.

2015.06.04 Laci000

Úgy indultam neki, hogy egy nyálas romantikus filmet kapok majd, de pozitív csalódás ért. Nagyon különleges film, elgondolkodtató és nagyon tetszett a lány jellemfejlődése, nagyon jól ki volt dolgozva. Érdekes film.

2015.06.29 Prücsök

Hát ez a film nem egy aranyos, kis romantikus film! Tele van drámával, fordulatokkal, izgalommal! Nagyon különleges az egész film és megindító, megható a történet!

2015.06.29 Buborék

Különleges film, ami megható és elgondolkodtató. Nagyon magával tudja ragadni a nézőt. Nekem nagyon tetszett. A színészek játéka sem volt rossz, nagyon tetszett a karakterek is!

2015.06.28 Mócii

Ez egy kiváló és különleges film, hihetetlen mennyire magával tudja ragadni a nézőt! A karakterek nagyon jók, remek volt a főszereplő lány jellemfejlődésének bemutatása. Kiváló!

2015.06.16 AESB

Nagyon különleges film. Elgondolkodtató, megható történet. Nagyon tetszik a főszereplő jellemfejlődése, mely végig követhető a filmben. Romantika nem sok van benne, de így tökéletes.

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

Szerelemben, háborúban mindent szabad. Tartja a mondás. De még ha nem is szabadna, e szerint élnek az emberek, hiszen ahogy a szívnek, úgy háború idején a gyilkos agressziónak sem lehet megálljt parancsolni. Vannak helyzetek, életkörülmények, amikor ... Több

2015.03.30 dubzsu

A film olyan mély és zsigerekig hatoló érzésekkel árasztja el a felszínen túllátó nézőt, amelyek legrejtettebb félelmeinket hozzák elő. Pl.ahogyan beleszeret Daisy unokatesójába. Lassú folyású film, mégis folyamatosan leköt.

2016.01.24 kórica

Nyílt leszek. Engem kicsit sokkolt ez a film. Annyira profin helyezett bele a gyerekek által átélt szörnyűségekbe, hogy utána napokig nem tudtam másra gondolni.