Maximum Ride - Szárnyra kapva

Maximum Ride - Szárnyra kapva

Maximum Ride

Titkos kísérleteket hajtanak végre hat gyermeken, szervezetükben madár géneket hordoznak. A fiatalok vajmi keveset tudnak eredetükről, ám készek átkelni az országon és a legvégsőkig is elmenni, hogy fényt derítsenek a… Több

Rendező: Jay Martin
Író: James Patterson
Forgatókönyvíró: Angelique Hanus, Jesse Spears
Premier: 2016.08.30.

2018.06.07 HercegPeter

Mindenki ismeri azt, mikor egy film annyira rossz, hogy az már jó. Na, itt még erről sem lehet szó. Ezt a filmet totálisan felesleges volt leforgatni. Semmilyen pozitívumot nem tudok róla mondani. Talán mindent elmond róla, hogy a témája ellenére ann... Több

2017.01.29 cinderella

Ennyire borzalmas filmet ritkán lát az ember. Egyszerűen nem tudom szavakkal kifejezni, hogy mennyire rossz. A könyv elég jó értékeléseket kapott, ahogy elnéztem, úgyhogy azt gondoltam, hogy a film is lesz legalább egy közepes, de mekkorát tévedtem! Igazából egy jó dolgot tudok kiemelni belőle, mégpedig azt, hogy vége lett.

2016.04.26 lakilúk

sajnos ebben a filmben nem működik egyetlen epizód, jelenség vagy szereplő sem. alacsony költségvetés, egy csapat tehetségtelen színésszel és egy hasonló rendezővel. recept a gagyira

2016.03.05 KingPin

olyan mint az X-men olcsóbb változata

Az összes főbb karakter közül egyedül a Patrick Johnson által alakított Fang neve nem hangzik el egyszer sem a film során. Szerző: hp

A Szárnyra kapva produceri teendőit a népszerű YouTube-személyiség, Jenna Marbles látta el. Szerző: hp

A film James Patterson azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp

A filmet vegyesen fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 44 százalékon áll (2017. április).Szerző: hp