Merida, a bátor

Brave

2015.03.07 Aziren

Nagyon vártam ezt a rajzfilmet anno, de végül csalódtam benne. A látvány pazar és végre nem egy szokványos tündérmese, ahol a herceg megmenti a bajba jutott hercegnőt majd boldogan élnek, míg meg nem halnak. De valami mégis hiányzott nekem. Nem tudom... Több

2015.02.21 hadur222

Ha Pixar, akkor garantált a nevetés- ebben az esetben szerintem kissé gyengére sikerült, de a látvány kárpótol mindenért. Maga a sztori izgalmasnak mondható, könnyed kikapcsolódáshoz feltétlenül ajánlom.

2017.08.12 MoziRozi007

Egyszerűen gyönyörű animációs film, egy megható alaptörténettel, humoros és varázslatos elemekkel tarkítva. A cselekmény egészen a végéig izgalmas, remek kikapcsolódás lehet az egész családnak.

2015.01.31 xsusy

Mikor megjelent ez volt a kedvenc, vagy 20-szor meg kellett néznünk. Jó a sztori és vicces izgalmas.

2015.06.29 Gwen

Kimondottan rosszat tett a Meridának, hogy a mozivetítés a La Luna című animációs rövidfilmmel kezdődött. A Merida ettől még nem rossz, de zseniális felvezetés valahogy elvette a dolog élét.

2015.07.10 issue

Hiába a női főszereplő, mégis az az érzésem, hogy a Pixar most kicsit bennragadt a klisékben. Persze, aranyszabály, rossz Pixar film nincs, de a Meridától elég sok jobb is van. Gyengébb pedig hirtelen nem is jut eszembe.