Mielőtt meghaltam

Dallas Buyers Club

2015.05.05 Henczi

Nagyon nagy mondanivalója van, igazi ütős, tanulságos, elgondolkoztató film, ami érzelmileg kire hogyan, de biztos hogy hat. Matthew McC. karaktere nagyon eltalált ebbe a szerepbe.

2015.05.06 bambula

Nem értem ezt a magyar címadást. Arculcsapós film, remek szereposztás, szerintem nem sablonos a forgatókönyv, inkább őszinte és bátor is. Többször megnézős.

2017.01.15 holnaputan

Érdekes sztori, remek alakításokkal, bár nekem Jared Leto volt a kedvencem. Az a pali mindent eltud játszani.

2016.12.08 Pappcsino

Ez egy meglehetősen jóra sikerült életrajzi ihletésű film, melyetnMatthew McConaughey és Jared Leto miatt már önmagában érdemes megnézni. Engem egész játékideje alatt maximálisan le tudott kötni.

2015.06.11 veszi.peter

McCounaghey zseniális alakítása és átváltozását láthatjuk. Nagyon sokat készült a filmre, olyan szinten lefogyott a szerep kedvéért, hogy majdnem ráment a látása. A film Aids-et téma, már láthattunk ilyet, de az alakítás miatt érdemes megnézni.

2015.04.19 KeriPeti

McCounaghey talán itt vált igazán színész óriássá, teljesen jogos az Oscar. A film maga szerintem annyira nem jó, nem mondanám rossznak se, de nem kiemelkedő. Viszont az alakítások miatt feltétlen érdemes megnézni. Egyébként pedig a története is rendben van.

2015.05.30 Akodako

Egy nagyon tanulságos, megfogó film amin sok ember elgondolkodhatna.Fontos mondanivalója van, komoly és érzelmekre ható dráma. igényes filmek kedvelőinek ajánlom !

2015.10.26 Manyi

Nagyon tanulságos és elgondolkodtató film, Amiből sok mindenkinek tanulnia kellene. Lelkileg és érzelmileg nagyon megfogott ami köszönhető a meggyőző és hitelesen színészi alakításnak is.

2016.06.25 punktum

Érdekes volt a film, bár Matthew McConaughey nekem annyit nem tett hozzá, hogy oscart nyerjen.

2015.05.11 july

A film egy sablonoktól mentes fejlödéstörténet , nagyon lebilincselően prezentálva, melynek hatása alól nehéz szabadulni. Humoros, hiteles és megható egyszerre.

2016.02.24 BlaBlaBla

Érdekes a történet, főleg hogy még igaz is. Jared Leto szerintem jobb volt (legalább is nekem), mint McConaughey, aki igazából csak piszkosul lefogyott a film kedvéért.

2018.07.22 P

Végre egy olyan életrajzi film, mely olyan embert mutat be, aki nem a nyereségvágyából vált ismertté. Matthew és Jared is nagyszerűen hozta a karakterét és így a film végén átgondolva, szerintem mások nem is lettek volna képesek ezt a szerepet így eljátszani.

2016.08.22 Mliklós29

Matthew McConaughey már-már betegesen vékony a filmben, bár hozzátartozott a karakterhez. Jared Leto is remek.

2015.11.03 Cptn_Cold

Túl van ez erőltetve még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.