Vaiana

Moana

2018.11.20 Mithrel

Csodás kis mese a Vaiana, amit egyszerre köszönhet az egyszerű, mégse kiszámítható történetének és a bájos humorának. Nagyon sokáig húztam a film megnézését, biztos voltam benne, hogy nem tetszene - erre kiderül, hogy nem is lehet nem szeretni. Jó vo... Több

2017.05.30 Plisetsky

Nagyon aranyos rajzfilm volt! A zenék sokszor átlagosak voltak, de volt 1-2, ami fülbemászó volt. Megint sikerült nagyon jól leszinkronizálni, a története pedig elég érdekes volt, viszont néha kicsit vontatottnak éreztem :D Ettől függetlenül nagyon t... Több

2018.01.29 Lord British

Életemben először döntöttem úgy hogy beülök mesét nézni huszonéves fejjel, és meglepő módon remekül szórakoztam. Az egész film az első pillanattól magával ragad, a dalok kiválóak (hetekkel utána is a film albumát hallgattam), és a történet is bájosan tanulságos.

2017.03.03 Acropolis

A család minden tagjának korosztálytól függetlenül jó szórakozást nyújthat, nagy élmény lehet. Aranyos szereplőkkel teli film, karakteresek a figurák.

2016.12.10 fazekasanett92

Fantasztikus a film látványvilága és a felnőttek számára is hordoz mondanivalót. tanulságos és olyan kérdéseket boncolgat amik a mai világban még mindig fontos értékeket képviselnek, látványos és szerethető film.

2019.06.18 Zsolti01

A zenéje zseniális, csak a történeten kellett volna még csiszolni, akkor nagyszerű film lett volna. Most is élvezhető, de néhol vannak unalmas részek.

2017.09.26 Zsuzsy

Látványos, szép animációs film. Kategória kedvelőinek igazi élményt nyújt. Magával ragadó, aranyos szereplők. Képi világában kiemelkedően jó film. Átlag feletti.

2017.05.02 Wolowitz

Hatalmas élményt nyújtott ez a film, nagyon oda tette magát minden téren. Zeneileg csodálatos dalokat hoztak össze és a sztori is elég izgalmas volt számomra.

2017.12.14 nagysar

A mai animációs mesék egyre kevésbé nyerik el tetszésemet, de ezt egészen aranyosnak találtam. Már csak azért is, mert van benne egy kis önkritika, szó van a természet kizsákmányolásáról és az énekek sem annyira idegesítőek, mint más mesékben.

2016.12.12 Kate Rainbow

Ez egy csodaszép mese! Tesómmal csak ültünk a moziba és nem tudtuk hova legyünk :D :D A grafika hibátlan a történet csillagos ötös és a zene aláfestés...TE JÓ ÉG!!! :D Eszméletlen volt

2017.12.30 Dius0520

Régóta harsogom, hogy már rég nem tudnak olyan meséket csinálni, mint a régiek, de a Vaiana kicsit kárpótolt az elmúlt évekért. :) Abból tudom, hogy valóban tetszik egy mese, hogy imádom énekelni a dalait. Ennek 1 nap alatt tanultam meg az összes szövegét. :) Heti szinten nézzük, mert a kislányom odáig van érte.

2017.08.16 MoziRozi007

Egy újabb színpompás alkotás a Disney palettáján, mind animáció, mind történet, mind mondanivaló, mind zene tekintetében. A karaktereket is remekül megtervezték, a kakas meg a kismalac valami csúcs! :)

2016.12.07 grufa

Én is és a gyerekeim is nagyon élveztük. Mindent tökéletesen eltaláltak a készítők. Ezt még sokat fogjuk nézni

2019.06.03 gyjudit

Hát... Attól, hogy a Disney gúnyt űz a saját sémáiból (állat+fiatal lány= hercegnő) az nem azt jelenti, hogy ki is akarják javítani a sémákat. Miért is tennék, hiszen működnek? Mindenesetre ettől eltekintve egy kedves kis történet.