Mocsok

Filth

2024.01.29 Di Canio

Kellemes meglepetés volt ez a film, örülök, hogy rátaláltam. Jó színészi játék, jó történet, nincsenek unalmas részek. A kezdeti vígjátékból ahogy haladunk a vége felé, egyre durvább lesz, érdekes a főszereplő története. Vannak benne bőven mocskos sz... Több

2018.01.03 indingo

James McAvoy kiválóan hozta a figurát. Tényleg igazi mocsok vagy inkább paraszt. Tetszett az alapsztori, de mégis a stílus vitte előre a történetet. Amikor az elején bemutatja a rendőrkapitány/parancsnok/akármi jelölteket az zseniális.

2016.07.13 ArpiHajdu és Réci

Egyetlen egy problémám van a filmmel: hogy miért nem néztem meg korábban!? Nagyszerű, zseniális, egyszerűen nem hittem el, hogy egy korrupt, állandóan káromkodó és drogozó rendőrt képes leszek kedvelni, sőt, a végén megsajnálni. James McAvoy legjobb ... Több

2019.04.23 dailyfilmsan

Érdekesnek mondható, mégis zavaros és nagyon alpári a film. Így számomra a középosztályba ragadt reménység lett. Mert reméltem, hogy jó lesz, hisz James McAvoy szerintem egy igazán jó színész, és a könyv is jó, ami alapján elkészült ez a film. Mégsem... Több

2018.03.31 Bazzzsi

James McAvoy az egyik kedvenc színészem, imádom. Egy mocskos és korrupt világot mutat be a film, meglehetősen hitelesen. Mindenképpen újra nézős a film.

2018.01.29 Lord British

McAvoy sokszor bizonyította már hogy őt az Isten is színésznek teremtette, de talán itt teljesedik ki igazán (mostmár nyilván a Split mellett). Alpári, perverz tahó, de mégis képesek vagyunk együtt sírni és nevetni vele ahogy a problémáival küszködik.

2015.05.27 VenuszProjekt

Egy aberrált, mentálisan súlyosan sérült férfi széthullott életének eljutása a mélypontig filmkockákon. Szerintem zseniális! Maga a történet is, és a színészi játék is. Annyira beteges, hogy az már jó! Minden elismerésem a főszereplőnek, hiszen nem lehetett egyszerű ezt a karaktert eljátszani!

2015.03.12 july

Igazi feketehumor érdekes karakterekkel. Néha már szinte beteges. Megnevettet, túllő a célon. James McAvoy remek alakítást nyújt, már miatta is érdemes lehet megnézni.

2015.03.30 kisgondor

Imádtam minden percét. Tökéletes úgy ahogy van. Többször megnéztem már, de sajnos eddig senki nem értékelte pozitívan akinek ajánlottam. Kedvenc filmem.

2015.03.30 Candy

Szórakoztató film, de nem jó nézni. Ennyire szánalmas alakokat a középpontba állítani nem tudom hogy jó dolog-e, nehéz velük azonosulni. McAvoy persze parádésan oldotta meg, Eddie Marsan valami fergeteges és a karácsonyi parti egy örökké kellemes emlék marad.

2015.03.07 horvi21

James McAvoy nagyon jól hozza a karakterét és a film is nagyon tetszett. Egyetlen negatívumként tudnám felhozni azt, hogy vannak benne nagyon ijesztő állat maszkok és azok csomószor megijesztettek. Nem tudom miért, de szerintem az nem annyira illet oda, de lehet csak azért gondolom így, mert nagyon felbosszant ha így megijesztenek.

2018.02.07 Krisztofer Kreznár

Egyszerűen zseniális és humoros. James McAvoy elképesztően alakítja a szerepet nagyszerű színész. A hangulat pedig valami zseniális.