Morgan

2017/01/22

7/10 Több

Smoking Barrels
2017/01/31

A forgatókönyv a történet tudományos-fantasztikus alapvetését rendkívül pongyolán kezeli, és szinte teljesen kiaknázatlanul hagyja az ebben rejlő gondolati lehetőségeket, valamint az akciójelenetek vágása is túl gyors lett, ez is ront a produkció élvezeti értékén. Összességében azért én átlagon felülire értékeltem ezt a sci-fi/akció/thriller hibridet, bár nem írta be magát a kedvenceim közé.
7/10 Több

Movieaddicts.hu
2017/08/10

Értékelés: 5.5/10
Minden negatívuma ellenére a Morgan azért egyszer simán nézhető horrorfilm. Pörgős, véres és akadnak jobb pillanatai, mint például a csúcsjelenetnek számító pszichológiai teszt, csak nem szabad ennél többet várni tőle. Sajnos az alma kicsit messze esett a fájától… 5,5/10 Több

jerrycomovie
2018/12/07

"Az emberiség egyik örök problémája, hogy ha létrehoz valami nagyszabásút, akkor lesznek olyanok, akiket ez félelemmel tölt el. Mert a teremtés isteni adottság és ha az ember teremt - legyen az egy jármű, atomerőmű vagy egy élő organizmus, lélegző lény - akkor felébred az ősi félelem, hogy a teremtmény az őt etető kézbe harap és a találmány visszaüt a feltalálóra, vele együtt az emberiségre." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!