Bazzzsi

Morgan egy vállalati kockázatelemző konzultánsa, akinek ezúttal egy igen különleges esetben kell közbenjárnia: rá hárul a döntés, hogy kimondja, a laboratóriumi körülmények között létrejött élet vajon egyenértékű-e az emberével.

(hp)

Rendező: Luke Scott
Író: Seth W. Owen
Premier: 2016.09.01. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.03.18 Timcsi

Maga az ötlet és a hangulat tetszett, de valahogy a történet és ahogy tálalva lett, az nem a legjobb.

2017.11.09 indingo

Az előzményeket egy kicsit hiányoltam, szerettem volna többet megtudni a dologról. Úgy a közepétől már lehetett sejteni a dolgokat. Voltak benne újszerű történések, tetszett.

Kate Mara nagyon hitelesen játssza el, amit a szerep megkövetel tőle, vagyis a karakterétől. Újszerű, és elgondolkodtató film. Mit tehet meg az ember? Hol vannak a határok? A verekedős részek hatásosak voltak. Grat Luke Scott rendezőnek.

2017.11.05 Bazzzsi

Én szeretem az ilyen filmeket, ahol igazából nincsen pozitív karakter. A története egy érdekes kísérletet mutat be, ahol az ember ismét túl lépi a határait, aminek meg is lett az eredménye.

2016.12.15 HercegPeter

Nagy reményekkel kezdtem bele, de semmi pozitívumot nem tudok róla mondani. Majdnem elaludtam rajta. Unalmas és kiszámítható. Egyedül Paul Giamatti miatt adtam meg a 2 csillagot.

A filmben producerként közreműködött Ridley Scott.Szerző: harnas1207

(2017. 01. 22.)
akciójelenetek vágása is túl gyors lett, ez is ront a produkció élvezeti értékén. Összességében azért én átlagon felülire értékeltem ezt a sci-fi/akció/thriller hibridet, bár nem írta be magát a kedvenceim közé.
7/10 Több

(2017. 01. 31.)
A forgatókönyv a történet tudományos-fantasztikus alapvetését rendkívül pongyolán kezeli, és szinte teljesen kiaknázatlanul hagyja az ebben rejlő gondolati lehetőségeket, valamint az akciójelenetek vágása is túl gyors lett, ez is ront a produkció élvezeti értékén. Összességében azért én átlagon felülire értékeltem ezt a sci-fi/akció/thriller hibrid... Több

Értékelés: 5.5/10
(2017. 08. 10.)
Minden negatívuma ellenére a Morgan azért egyszer simán nézhető horrorfilm. Pörgős, véres és akadnak jobb pillanatai, mint például a csúcsjelenetnek számító pszichológiai teszt, csak nem szabad ennél többet várni tőle. Sajnos az alma kicsit messze esett a fájától… 5,5/10 Több

(2018. 12. 07.)
"Az emberiség egyik örök problémája, hogy ha létrehoz valami nagyszabásút, akkor lesznek olyanok, akiket ez félelemmel tölt el. Mert a teremtés isteni adottság és ha az ember teremt - legyen az egy jármű, atomerőmű vagy egy élő organizmus, lélegző lény - akkor felébred az ősi félelem, hogy a teremtmény az őt etető kézbe harap és a találmány visszaü... Több