Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Morgan (2016)

Morgan

Timcsi   2019. 03. 18.

Maga az ötlet és a hangulat tetszett, de valahogy a történet és ahogy tálalva lett, az nem a legjobb.

indingo   2017. 11. 09.

Az előzményeket egy kicsit hiányoltam, szerettem volna többet megtudni a dologról. Úgy a közepétől már lehetett sejteni a dolgokat. Voltak benne újszerű történések, tetszett.

HercegPeter   2016. 12. 15.

Nagy reményekkel kezdtem bele, de semmi pozitívumot nem tudok róla mondani. Majdnem elaludtam rajta. Unalmas és kiszámítható. Egyedül Paul Giamatti miatt adtam meg a 2 csillagot.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Én szeretem az ilyen filmeket, ahol igazából nincsen pozitív karakter. A története egy érdekes kísérletet mutat be, ahol az ember ismét túl lépi a határait, aminek meg is lett az eredménye.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 25.

Kate Mara nagyon hitelesen játssza el, amit a szerep megkövetel tőle, vagyis a karakterétől. Újszerű, és elgondolkodtató film. Mit tehet meg az ember? Hol vannak a határok? A verekedős részek hatásosak voltak. Grat Luke Scott rendezőnek.

hsanya182   2018. 01. 20.

Nem semmi film. Erős hangulatú, remek feszültségteremtő scifi lett! Az első lagymatagnak ítélt fél órában ismerkedünk a körülményekkel, hogy a békés szintetikus életforma kísérletezésében ki hibázhatott, majd a pszichológia vizsgálat felettébb izgalm... több»

harnas1207   2018. 12. 05.

Nagyon nehezen találtam rá erre a filmre, és rejtélyes volt az előzetese is. Annak ellenére, hogy jó volt, mégis többet vártam tőle. Ilyen filmet már láttunk. Az eleje meglehetősen lassú.

A filmben producerként közreműködött Ridley Scott.

(harnas1207)