Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Morgan

Timcsi   2019. 03. 18.

Maga az ötlet és a hangulat tetszett, de valahogy a történet és ahogy tálalva lett, az nem a legjobb.

indingo   2017. 11. 09.

Az előzményeket egy kicsit hiányoltam, szerettem volna többet megtudni a dologról. Úgy a közepétől már lehetett sejteni a dolgokat. Voltak benne újszerű történések, tetszett.

HercegPeter   2016. 12. 15.

Nagy reményekkel kezdtem bele, de semmi pozitívumot nem tudok róla mondani. Majdnem elaludtam rajta. Unalmas és kiszámítható. Egyedül Paul Giamatti miatt adtam meg a 2 csillagot.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Én szeretem az ilyen filmeket, ahol igazából nincsen pozitív karakter. A története egy érdekes kísérletet mutat be, ahol az ember ismét túl lépi a határait, aminek meg is lett az eredménye.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 25.

Kate Mara nagyon hitelesen játssza el, amit a szerep megkövetel tőle, vagyis a karakterétől. Újszerű, és elgondolkodtató film. Mit tehet meg az ember? Hol vannak a határok? A verekedős részek hatásosak voltak. Grat Luke Scott rendezőnek.

hsanya182   2018. 01. 20.

Nem semmi film. Erős hangulatú, remek feszültségteremtő scifi lett! Az első lagymatagnak ítélt fél órában ismerkedünk a körülményekkel, hogy a békés szintetikus életforma kísérletezésében ki hibázhatott, majd a pszichológia vizsgálat felettébb izgalm... több»

TomÁcs   2018. 04. 23.

A hangulata végig nagyon erős, a képernyőre szegezi a nézőt. A történetben maradtak megmagyarázatlan dolgok, de csak apróságok. Érdemes adni neki egy esélyt.

A filmben producerként közreműködött Ridley Scott.

(harnas1207 )

7/10 több»

A forgatókönyv a történet tudományos-fantasztikus alapvetését rendkívül pongyolán kezeli, és szinte teljesen kiaknázatlanul hagyja az ebben rejlő gondolati lehetőségeket, valamint az akciójelenetek vágása is túl gyors lett, ez is ront a produkció élvezeti értékén. Összességében azért én átlagon felülire értékeltem ezt a sci-fi/akció/thriller hibridet, bár nem írta be magát a kedvenceim közé.
7/10 több»

Minden negatívuma ellenére a Morgan azért egyszer simán nézhető horrorfilm. Pörgős, véres és akadnak jobb pillanatai, mint például a csúcsjelenetnek számító pszichológiai teszt, csak nem szabad ennél többet várni tőle. Sajnos az alma kicsit messze esett a fájától… 5,5/10 több»