Morgan

Morgan

2019.03.18 Timcsi

Maga az ötlet és a hangulat tetszett, de valahogy a történet és ahogy tálalva lett, az nem a legjobb.

2017.11.09 indingo

Az előzményeket egy kicsit hiányoltam, szerettem volna többet megtudni a dologról. Úgy a közepétől már lehetett sejteni a dolgokat. Voltak benne újszerű történések, tetszett.

Kate Mara nagyon hitelesen játssza el, amit a szerep megkövetel tőle, vagyis a karakterétől. Újszerű, és elgondolkodtató film. Mit tehet meg az ember? Hol vannak a határok? A verekedős részek hatásosak voltak. Grat Luke Scott rendezőnek.

2017.11.05 Bazzzsi

Én szeretem az ilyen filmeket, ahol igazából nincsen pozitív karakter. A története egy érdekes kísérletet mutat be, ahol az ember ismét túl lépi a határait, aminek meg is lett az eredménye.

2016.12.15 HercegPeter

Nagy reményekkel kezdtem bele, de semmi pozitívumot nem tudok róla mondani. Majdnem elaludtam rajta. Unalmas és kiszámítható. Egyedül Paul Giamatti miatt adtam meg a 2 csillagot.

2018.12.05 harnas1207

Nagyon nehezen találtam rá erre a filmre, és rejtélyes volt az előzetese is. Annak ellenére, hogy jó volt, mégis többet vártam tőle. Ilyen filmet már láttunk. Az eleje meglehetősen lassú.

2018.01.20 hsanya182

Nem semmi film. Erős hangulatú, remek feszültségteremtő scifi lett! Az első lagymatagnak ítélt fél órában ismerkedünk a körülményekkel, hogy a békés szintetikus életforma kísérletezésében ki hibázhatott, majd a pszichológia vizsgálat felettébb izgalm... Több

2018.04.23 TomÁcs

A hangulata végig nagyon erős, a képernyőre szegezi a nézőt. A történetben maradtak megmagyarázatlan dolgok, de csak apróságok. Érdemes adni neki egy esélyt.

2017.02.01 MMcFly2015

Jobb filmre számítottam, de ehhez biztos az is közrejátszik, hogy Ridley Scott hozzá adta a nevét. Csak a film után olvastam utána, ki is az az elsőfilmes rendező Luke Scott. Így már értem a produceri munkát. A történet szempontjából helyén van a fil... Több

2016.12.14 fazekasanett92

Annyira nem volt ez rossz film, amennyire leértékelték. Voltak fordulatok, izgalmas és látványos jelenetek, nem várt események. A színészek összeségében jók voltak, hitelesek és eredetiek.

2017.12.10 Greeta

Az egy helyszínen játszódó történetekben mindig van valami pikantéria. A sztori maga érdekes volt, de valahogy Morgant nem igazán ismerhettük meg.

2016.12.12 Engler Attila

Zseniális alkotás. Olyan Galaktika novellás feelingje van. Nekem nagyon tetszett. Az operatőri munka is kiváló és a színészek is nagyszerűen játszották el a rájuk szabott szerepet. A zenéje is rendben van. Viszont aki Star Retek rajongó, az messze kerülje el ezt a filmet. Nem nekik való.

2016.12.27 Ádám

Nekem tetszett. Ha nem próbáljuk túl komolyan venni a filmet hanem bele éljük magunkat és elhisszük, hogy valós lehet amik történnek a filmben akkor egész élvezhetővé válik. Vannak benne csavarok, egy kis akció is a vége fele. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2016.12.08 cvölf

reménykedtem benne, hogy az érdekes eredeti ötletből kihoznak valami nagyszerűt, de ez nem igazán jött össze, inkább egy lassú scifi, nem hihető színészi játékkal